VERUSDENT

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie
VERUSDENT

VERUSDENT

Dąbrowskiego 20/U4
30-532 Kraków, małopolskie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 15:00 - 20:00
Wtorek: 14:00 - 20:00
Piątek: 15:00 - 20:00

O VERUSDENT

Gabinet stomatologiczny VERUSDENT w Krakowie oferuje szeroki zakres usług takich jak : stomatologia estetyczna (wybielanie, higienizacja, estetyczne wypełnienia oraz odbudowy protetyczne), endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe pod mikroskopem, usuwanie złamanych narzędzi oraz zębiniaków, itd.), protetyka stomatologiczna (korony, mosty, endokorony, protezy ruchome szkieletowe i akrylowe), stomatologia dziecięca oraz chirurgia stomatologiczna. Gabinet posiada nowoczesny sprzęt medyczny: mikroskop zabiegowy Carl Zeiss, tomograf komputerowy CBCT 3D o dużym polu obrazowania, unit Stern Weber S300 z RTG punktowym MyRay, własna pracownia RTG, kamera wewnątrzustna, lupy zabiegowe, autoklaw 22l, Assistina, skaner płytek RTG, endometr, endomotor VDW, itd.
Leczenie stomatologiczne w VERUSDENT przeprowadzane jest w oparciu o dokładną diagnostykę oraz wywiad z pacjentem. Przedstawiamy Tobie kilka wersji leczenia i wybieramy tę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom i możliwościom.
Gabinet jest autorskim dziełem Alicji Rembiasz-Jedliński i Tomasza Jedlińskiego. Dr Alicja specjalizuje się w trudnych leczeniach endodontycznych oraz leczeniu protetycznym dla pacjentów szczególnie ceniących estetykę koron, mostów, itd. Jest autorką pierwszej w Polsce i jednej z kilku na świecie książki z zakresu leczenia endodontycznego pt. „Endodoncja mikroskopowa w praktyce”. Przeprowadziła szereg wykładów oraz kursów na konferencjach ogólnopolskich w Warszawie, Poznaniu, Kielcach i Krakowie.

Zabiegi w VERUSDENT

Opinie o VERUSDENT

Dodaj opinię