Skingen Clinic

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie
Skingen Clinic

Skingen Clinic

al. Bohaterów Września 18/3
02-389 Warszawa, mazowieckie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 11:00 - 20:00
Wtorek: 11:00 - 20:00
Środa: 11:00 - 20:00
Czwartek: 11:00 - 20:00
Piątek: 11:00 - 20:00

O Skingen Clinic

Skingen Clinic to niezwykła klinika medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Cieszy się uznaniem osób chcących zachować swoje naturalne piękno oraz tych, którzy marzą o prawdziwej metamorfozie. Skingen tworzy lekarz specjalista medycyny estetycznej dr Katarzyna Dąbrowska. Jej wieloletnie doświadczenie praktyczne i ogromna wiedza teoretyczna jest gwarancją wykonywania zabiegów na najwyższym poziomie. Klinika dysponuje jedną z najszerszych gam usług z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej, co pozwala na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Aktualne trendy oraz standardy wyznaczane na międzynarodowych kongresach i szkoleniach medycyny estetycznej są na bieżąco przenoszone i stosowane w Skingen.

Podstawową specjalnością Skingen Clinic jest medycyna estetyczna i przeciwstarzeniowa. Jednakże chcąc spełniać wszelkie oczekiwania naszych pacjentów klinika oferuje zestawy różnorodnych metod odmładzających i upiększających, m.in. zabiegi skutecznie likwidujące tkankę tłuszczową, modelujące sylwetkę, liftingujące i ujędrniające skórę twarzy i ciała, redukujące owłosienie oraz hamujące wypadanie włosów.

Skingen Clinic wykorzystuje najbardziej renomowane marki preparatów medycznych i leków oraz najskuteczniejsze urządzenia zabiegowe. Wykonywane tutaj procedury medyczne i stosowane urządzenia zabiegowe posiadają najwyższe certyfikaty CE i FDA. O zdrowie i wygląd naszych pacjentów troszczy się również dyplomowana kosmetolog Karolina Fijałkowska-Węgiełek.

Zabiegi w Skingen Clinic

Opinie o Skingen Clinic

Dodaj opinię


Szanujemy Twoją prywatność

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych wynikającą z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), informujemy, że:

x