Skin Laser Lubelscy

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie

5

5 na podstawie 1 oceny

Opinia o Skin Laser Lubelscy

Korzystam z uslug tej kliniki od kilku lat, jestem bardzo zadowolona - szczerze polecam!
Wszystkie opinieSkin Laser Lubelscy

Skin Laser Lubelscy

Azaliowa 2
43-316 Bielsko-Biała, śląskie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10.00 - 19.00
Wtorek: 10.00 - 20.00
Środa: 10.00 - 20.00
Czwartek: 10.00 - 20.00
Piątek: 10.00 - 20.00
Sobota: 10.00 - 16.00

O Skin Laser Lubelscy

Zapraszamy do naszej Kliniki Medycyny Estetycznej z największym doświadczeniem na Śląsku. Już od 30 lat w Skin Laser Lubelscy łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Możemy pochwalić się jedną z najbogatszych ofert medycyny estetycznej w Polsce. Dysponujemy zabiegami dostępnymi tylko w kilku miejscach w kraju. Mogą być Państwo pewni, że bez względu na potrzebę czy problem, z którymi się do nas zwracacie, w Skin Laser Lubelscy pomożemy szybko i skutecznie, dobierając najwłaściwszy dla Państwa zabieg. Przygoda, w którą zabieramy naszych Pacjentów, procentuje radością życia i większą pewnością siebie. Bo piękno zaraża dobrą energią! A my lubimy pomagać szczęściu.

W kwestii jakości usług jesteśmy bezkompromisowi. Jesteśmy rodzinną firmą, w ramach której łączymy najwyższe kompetencje w zakresie medycyny estetycznej, wieloletnie tradycje i doświadczenie. Nasi lekarze to specjaliści dermatolodzy należący do Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów. Regularnie szkolą się w najlepszych ośrodkach. Nowoczesny sprzęt to nie wszystko. W Skin Laser Lubelscy jesteśmy ekspertami w jego stosowaniu.

Właścicielką kliniki jest Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej. „Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej Kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z Pacjentami i pomaganie w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy Państwu po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę. Dziękuję za nią. To Państwo dają mi motywację, by dalej rozwijać Klinikę.” – mówi o swojej pracy Doktor.

Dr Krystyna Lubelska jest lekarzem z 25-letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej. Zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych Klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. Dr Krystyna Lubelska współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii.

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. W Magazynie doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu.

Artykuły ekspertów z Skin Laser Lubelscy

Zabiegi w Skin Laser Lubelscy

Opinie o Skin Laser Lubelscy


5

5 na podstawie 1 oceny
5.00

5.00

5.00

5.00

5.00

Dodaj opinię


Anna | Opinia dodana

Korzystam z uslug tej kliniki od kilku lat, jestem bardzo zadowolona – szczerze polecam!

5

5

5

5

5