Saska Clinic Dr Radziejewska

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie

5

5 na podstawie 1 oceny

Opinia o Saska Clinic Dr Radziejewska

Z Panią Doktor miałam przyjemność spotkać się już kilka razy. Pierwszy raz już kilka lat temu, kiedy postanowiłam zrobić coś…
Wszystkie opinieSaska Clinic Dr Radziejewska

Saska Clinic Dr Radziejewska

ul. Saska 6a lok. 4
03-968 Warszawa, mazowieckie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

O Saska Clinic Dr Radziejewska

Nowoczesna i przestronna klinika „Saska Clinic” to miejsce stworzone dla osób, które poszukują zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i flebologii, ceniących profesjonalizm i stawiających na zaawansowane rozwiązania technologiczne. Saska Clinic koncentruje się na na medycynie regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej, specjalizuje się w zabiegach z zakresu odbudowy gęstości skóry oraz niwelowaniu szkodliwego wpływu czynników środowiskowych. Programy zabiegowe dobierane są indywidualnie dla każdego pacjenta, uwzględniając konkretne potrzeby jego skóry twarzy i ciała.

Klinikę założyła w 2014 roku dr Iwona Radziejewska-Choma, która w 2002 roku ukończyła Warszawską Akademię Medyczną uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Zaraz po stażu podyplomowym podjęła pracę w Centrum Flebologii, gdzie zdobyła wiedzę i doświadczenie z zakresie nieoperacyjnego usuwania poszerzonych naczyń i żylaków. W 2009 roku, po ukończeniu pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej, uzyskała tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jest również absolwentką Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Jako jedna z 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej. W 2012 roku uzyskała dodatkowy tytuł specjalisty medycyny przeciwstarzeniowej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM – World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology.

Jest szkoleniowcem w zakresie technik intralipoterapii w Europejskim Centrum Szkoleniowym Fenice oraz trenerem z zakresu podawania wypełniaczy (kwas hialuronowy, Radiesse) i chirurgicznych nici  liftingujących (PDO). Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w praktycznych kursach oraz kongresach z zakresu medycyny i dermatologii estetycznej oraz flebologii w Polsce i na świecie.

Dr Iwona Radziejewska-Choma jest też ekspertem diety imitującej głodówkę Prolon.

Zabiegi w Saska Clinic Dr Radziejewska

Opinie o Saska Clinic Dr Radziejewska


5

5 na podstawie 1 oceny
5.00

5.00

5.00

5.00

5.00

Dodaj opinię


Katarzyna | Opinia dodana

Z Panią Doktor miałam przyjemność spotkać się już kilka razy. Pierwszy raz już kilka lat temu, kiedy postanowiłam zrobić coś ze swoim kompleksem – workami pod oczami. Już na samej konsultacji Pani Doktor była ciepła, sympatyczna i bardzo serdeczna. Przedstawiła swój plan na mój problem. Kolejne spotkanie było już w celu wykonania właściwego zabiegu. Po znieczuleniu Pani Doktor wykonała zabieg, cały czas pytała czy wszystko w porządku, odpowiadała cierpliwie na wszystkie pytania i sama też opowiedziała jak postępować ze skórą po zabiegu. Umówiłyśmy się po tygodniu na kontrolę, podczas której Pani Doktor jeszcze poprawiła efekt. Nieodpłatnie! Widać, że zależy Jej na zadowoleniu pacjenta i finalnym efekcie, a nie na pieniądzach 🙂 Miłe wspomnienie zostało, dlatego po kilku latach wróciłam, tym razem z blizną po ugryzieniu przez psa. Ponownie konsultacja (bezpłatna!) i ustalenie planu leczenia. Kilka zabiegów laserem i po bliźnie został mało widoczny ślad 🙂 Wszystkie moje dotychczasowe spotkania z Panią Doktor wspominam doskonale – zawsze uśmiechnięta i życzliwa, a przy tym bardzo rzeczowa i kompetentna. Od pierwszych chwil wzbudza ogromne zaufanie, a w tych czasach, gdzie medycyną estetyczną może zajmować się dosłownie każdy, jest to na wagę złota i wiem, że w rękach Doktor Radziejewskiej żadna krzywda mi się nie stanie 🙂 Życzę każdemu, aby na drodze do poprawy swojej urody spotykał ludzi właśnie takich jak Pani Doktor Radziejewska!

5

5

5

5

5