Rybak Clinics

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie
Rybak Clinics

Rybak Clinics

Powstańców Śląskich 56a/2
53-333 Wrocław, dolnośląskie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Godziny otwarcia

Poniedziałek: 09:00 - 19:00
Wtorek: 09:00 - 19:00
Środa: 09:00 - 19:00
Czwartek: 09:00 - 19:00
Piątek: 09:00 - 19:00

O Rybak Clinics

Rybak Clinics to klinika oferująca pacjentom możliwość leczenia niewydolności żylnej – placówka specjalizuje się w działalności diagnostycznej i zabiegowej, zakresem obejmując zabiegi flebologiczne i proktologiczne. Nasz zespół stanowi grupa doświadczonych chirurgów, flebologów i proktologów wykorzystujących w leczeniu nowatorskie metody i zaawansowany technologicznie sprzęt dostępny w uznanych ośrodkach medycznych w Europie i na świecie. Powstanie kliniki to efekt wielu lat pracy, ale to rok 2019 ustanowiliśmy momentem, w którym chirurgia naczyniowa, flebologia i proktologia stają się punktem wyjścia do dalszego rozwoju.
Początki firmy sięgają lat 90., a dzięki wieloletniej pracy na rzecz rozwoju usług i oferowanych metod leczenia, pozostajemy wierni najwyższym standardom. Dzięki leczeniu hybrydowemu, jesteśmy w stanie osiągnąć określony cel przy możliwie minimalnej inwazyjności procedur, dzięki czemu udaje nam się osiągać w pełni zadowalające efekty terapeutyczne oraz estetyczne. Tym samym ustanowiliśmy zindywidualizowany proces leczenia najważniejszym kryterium oceny skuteczności wykonywanych zabiegów. Nasze doświadczenie pokazuje, że istotnym etapem tego procesu jest wnikliwa diagnostyka, która pozostaje kluczowa w doborze właściwej terapii.

Zabiegi w Rybak Clinics

Opinie o Rybak Clinics

Dodaj opinię


Szanujemy Twoją prywatność

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych wynikającą z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), informujemy, że:

x