Klinika Feminity

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie

Klinika Feminity

Jagiellońska 32 lok. U2
03-719 Warszawa, mazowieckie

tel: Pokaż numer telefonu

O Klinika Feminity

Klinika ginekologiczna prowadzona przez dr n. med. Małgorzatę Uchman-Musielak, specjalistę ginekologii i położnictwa. Doktor jest też ekspertem w dziedzinie poprawiania defektów estetycznych intymnych okolic ciała u kobiet. Jako jeden z pierwszych lekarzy stosowała kwas hialuronowy w ginekologii plastycznej. Łączy praktykę szpitalną z pracą naukową na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Jest wykładowcą na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stypendystka Uniwersytetu w Perugii. W 2010 roku uzyskała tytuł dr n. med w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej oraz Polskiego Towarzystwa Ginekologii Plastycznej, a także European Society of Aesthetic Gynecology.

dr Małgorzata Uchman-MusielakDr Małgorzata Uchman-Musielak jest też międzynarodowym szkoleniowcem i wykładowcą z nowoczesnych procedur w ginekologii plastycznej. Bierze udział w międzynarodowym naukowym projekcie nad badaniami nad kwasem hialuronowym stosowanym w ginekologii plastycznej. Jest także autorką pierwszej książki z tej dziedziny na świecie pt. „Ginekologia Plastyczna”, wydanej w 2015 roku nakładem wydawnictwa PZWL. Publikacja ta dotyczy problemu zaburzeń prawidłowej anatomii narządu rodnego kobiet, który obecnie dotyczy ponad połowy populacji kobiet w każdym wieku. Książka jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania pacjentek gabinetów ginekologicznych, które coraz częściej zgłaszają tego typu dolegliwości swoim lekarzom. Pacjentki coraz częściej oczekują od ginekologa nie tylko rozwiązania problemu zdrowotnego, lecz także poprawienia defektu estetycznego intymnych okolic ciała.

W swojej praktyce dr Uchman-Musielak proponuje m.in. zabiegi z zastosowaniem kwasu hialuronowego Desirial i Desirial Plus – jedynego kwasu hialuronowego przeznaczonego do stosowania w okolicach intymnych. Wskazania do terapii to m.in.:

  • Suchość.
  • Podrażnienie powodujące świąd i dyskomfort.
  • Uczucie napięcia i pieczenia u kobiet w wieku rozrodczym, okołomenopauzalnym i postmenopauzalnym.
  • Wulwodynia (dyskomfort i ból sromu).
  • Bolesne, żle zagojone blizny po nacięciu krocza i po cięciu cesarskim wymagające wypełnienia.

Klinika bierze też udział w eksperckim programie URODA BEZ TABU >

Uroda bez Tabu

Zabiegi w Klinika Feminity

Opinie o Klinika Feminity

Dodaj opinię