Dormio Clinique Dr Dorota Kowalczyk

Na skróty: Adres | Galeria | Zabiegi | Opinie
Dormio Clinique Dr Dorota Kowalczyk

Dormio Clinique Dr Dorota Kowalczyk

Puławska 24 B lok. 2
02-512 Warszawa, mazowieckie

tel: Pokaż numer telefonu

O Dormio Clinique Dr Dorota Kowalczyk

Dormio Clinique to gabinet stworzony przez dr Dorotę Kowalczyk, specjalizującą się w medycynie przeciwstarzeniowej i estetycznej. Klinika oferuje kompleksowe podejście do poprawy wyglądu oraz stanu zdrowia. Pacjenci mogą w niej skorzystać zarówno z zabiegów typowo medycznych (przy wykorzystaniu najlepszych na rynku preparatów i produktów), pozwalających rozwiązać różne problemy zdrowotne i/lub estetyczne (dosłownie: od włosów, aż po stopy), jak i bogatej oferty kosmetyki lekarskiej, obejmującej zabiegi o małym stopniu inwazyjności, w których często wykorzystywane są wysokie stężenia substancji czynnych bądź stosowane są podwyższone parametry w urządzeniach. Dr Dorota Kowalczyk przeprowadza też konsultacje przeciwstarzeniowe, planując indywidualne programy anti-aging dla swoich pacjentów. Atrakcyjna lokalizacja przy ul. Puławskiej w centrum Mokotowa ułatwia dojazd, a kameralne wnętrza sprawiają, że każda wizyta jest też chwilą dla relaksu.

Klinika oferuje też usługi dietetyczne oraz leczenie żywieniowe pod okiem mgr inż. Izy Czajki, fizjologa żywienia, autorki poradników „Dieta w wielkim mieście” i „Fitness w wielkim mieście”, która zajmuje się m.in. żywieniem osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców, żywieniem przeciwstarzeniowym, żywieniem kobiet w okresie okołomenopauzalnym, w ciąży, po porodzie, a także osób z nadwagą lub otyłością, z zaburzeniami funkcji tarczycy, nietolerancją glukozy, laktozy, glutenu itp., cukrzycą, niedożywieniem i anemią.

Dr Dorota KowalczykDr Dorota Kowalczyk – lekarz od 1991 r., anestezjolog, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Z medycyną estetyczną związana od 2003 roku. W 2008 roku uzyskała międzynarodową specjalizację w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej. Prowadzi w Warszawie samodzielną praktykę lekarską. Współpracuje także z renomowanymi placówkami medycyny estetycznej i kosmetologicznymi w Krakowie, Gliwicach, oraz w Poznaniu. Prowadzi szkolenia praktyczne dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek w Polsce i za granicą. Jest też wykładowcą oraz prowadzi ćwiczenia z technik iniekcyjnych w zakresie mezoterapii, wypełniaczy i zamykania naczyń na Podyplomowych Studiach Medycyny Estetycznej – studiach dla lekarzy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Stale pogłębia swoją wiedzę i doskonali techniki zabiegowe, bazując na najnowszych osiągnięciach i badaniach prezentowanych na najważniejszych pod względem merytorycznym kongresach międzynarodowych, w których regularnie uczestniczy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i obserwacjom wypracowała własne techniki, które pozwalają poprawiać urodę, przy zachowaniu jej indywidualnego charakteru i naturalnego wyglądu pacjentów.

Klinika bierze też udział w eksperckim programie URODA BEZ TABU >

Zabiegi w Dormio Clinique Dr Dorota Kowalczyk

Opinie o Dormio Clinique Dr Dorota Kowalczyk

Dodaj opinię