Dr Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog

dr Krystyna Lubelska

Dr Krystyna Lubelska, specjalista dermatolog

Skin Laser Lubelscy

Azaliowa 2
43-316 Bielsko-Biała, śląskie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Lekarz z 25-letnim doświadczeniem w medycynie estetycznej, właścicielka kliniki Skin Laser Lubelscy. Zdobywała doświadczenie m.in. w prestiżowych klinikach w Nowym Jorku, Wiedniu, Heidelbergu i Paryżu. Specjalizuje się w leczeniu trudnych przypadków z zakresu medycyny estetycznej. Współpracuje z najlepszymi światowymi markami, trenerami i coachami z Francji, Ameryki, Korei, Austrii i Niemiec. Regularnie rozwija swoje umiejętności z najnowocześniejszych technologii.

Magazyn „Who is Who”, prezentujący sylwetki najbardziej znanych ludzi na świecie, nazwał dr Krystynę Lubelską pionierem w stosowaniu w Polsce laseroterapii. Doceniono pracę dr Lubelskiej w pomaganiu ludziom w podniesieniu ich samooceny poprzez poprawianie wyglądu.

„Medycyna estetyczna to najprężniej rozwijająca się część medycyny. Już trzecią dekadę uczestniczę w tym procesie i mogę powiedzieć, że to właśnie medycyna pozwala mi zachować młodość ducha. Stale śledzę rynek i wprowadzam wartościowe nowinki do mojej kliniki. Niezwykłą radość sprawia mi kontakt z pacjentami i pomaganie im w potrzebach. Ten błysk w oku, który towarzyszy im po wyjściu z zabiegu to największa nagroda za moją pracę i motywacja, by dalej rozwijać klinikę” – mówi dr Krystyna Lubelska.

Tutaj znajdziesz tego eksperta

Zobacz, w jakich gabinetach przyjmuje nasz ekspert i z jakiej oferty możesz w nich skorzystać.

Artykuły tego eksperta

Przeczytaj eksperckie artykuły o zabiegach przygotowane przez tego autora.