Dr Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz medycyny estetycznej

dr Jakub Sazanów-Lubelski

Dr Jakub Sazanów-Lubelski, lekarz medycyny estetycznej

Skin Laser Lubelscy

Azaliowa 2
43-316 Bielsko-Biała, śląskie

tel: Pokaż numer telefonu
Pokaż adres email

Absolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Medycynę studiował również na renomowanym Uniwersytecie im. Georga Augusta w Getyndze w Niemczech. Już w czasie studiów brał udział w warsztatach i kursach z zakresu medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Swoje zamiłowanie do piękna i estetyki pogłębiał studiując na Akademiach i Uniwersytetach w Wiedniu, Krakowie i Katowicach otrzymując tytuł magistra sztuki. Nieustannie kształci się pod okiem najlepszych szkoleniowców z kraju i całego świata. W Klinice Skin Laser Lubelscy specjalizuje się w zabiegach z wykorzystaniem komórek macierzystych, autologicznej tkanki tłuszczowej, zabiegach liposukcji oraz zabiegach laserowych.

„W swojej praktyce kieruję się przede wszystkim dobrem pacjenta będąc wiernym zasadzie primum non nocere (po pierwsze nie szkodzić). Z zainteresowaniem śledzę najnowsze światowe trendy w medycynie estetycznej wprowadzając do mojego gabinetu procedury o udowodnionej skuteczności” – mówi lek. Jakub Sazanów-Lubelski.

Tutaj znajdziesz tego eksperta

Zobacz, w jakich gabinetach przyjmuje nasz ekspert i z jakiej oferty możesz w nich skorzystać.

Artykuły tego eksperta

Przeczytaj eksperckie artykuły o zabiegach przygotowane przez tego autora.

Szanujemy Twoją prywatność

Szanowni Państwo,

w związku ze zmianą przepisów dotyczących przetwarzania danych osobowych wynikającą z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO), informujemy, że:

x