BAZA GABINETÓW
MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

Dołącz do wyjątkowej bazy gabinetów i klinik oferujących zabiegi medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Polsce. Pozwól się odnaleźć Czytelnikom zainteresowanym profesjonalną poprawą urody.

DODAJ GABINET

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Do naszej bazy zapraszamy gabinety i kliniki medycyny i kosmetologii estetycznej.

WirtualnaKlinika.pl jest jednym z niewielu portali poświęconych medycynie estetycznej. Śledzimy trendy i nowości, prezentujemy i testujemy dostępne metody, nagrywamy filmy z zabiegów. Współpracują z nami eksperci – lekarze medycyny estetycznej, dermatolodzy, kosmetolodzy – którzy dzielą się swoją wiedzą i poradami. Nasza baza przeznaczona jest miejscom mającym w swojej ofercie zabiegi medycyny i kosmetologii estetycznej.

Szczegółowa wizytówka

W wizytówce swojego gabinetu możesz zamieścić nie tylko rozbudowany opis i dane teleadresowe, ale też ofertę i cennik zabiegów, galerię zdjęć, logotyp i link do filmu na Youtube. Wszystko, co najważniejsze!

Wizytówki ekspertów

Jesteś lekarzem lub kosmetologiem? W naszej bazie możesz też zamieścić swoją osobistą wizytówkę z dokładnym opisem, czym się zajmujesz – w powiązaniu z wizytówką gabinetu oraz eksperckim artykułem.

Publikacja artykułów

Publikacja artykułów w powiązaniu z wizytówką eksperta jest płatna. Przysłane i opublikowane artykuły zostaną na stronie bez limitu czasowego! Skontaktuj się z nami poprzez formularz poniżej, aby uzyskać więcej szczegółów.

Jak szybko dodać gabinet?

To proste! Sprawdź krok po kroku wszystkie możliwości:

1
2
3
Kliknij w link poniżej i uzupełnij wszystkie pola. Poprzez formularz możesz też dołączyć zdjęcia (maksymalnie 10) i logotyp. Jedno zdjęcie powinno ważyć nie więcej niż 150kB.
Wizytówka wyświetli się po akceptacji naszego moderatora. Zwykle nie zajmuje to więcej niż kilkanaście minut, ale bądź cierpliwy – maksymalnie zaakceptujemy wpis do 24h. Publikacja wizytówki jest darmowa.
Jeśli chcesz zostać naszym ekspertem i zamieszczać w bazie swoje artykuły, skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę stałych publikacji. Zrób to poprzez formularz poniżej.

Wyślij materiały do stworzenia wizytówki gabinetu

Kliknij w link poniżej i wypełnij  formularz on-line, przesyłając wszystkie informacje i zdjęcia, które chcesz umieścić w wizytówce swojego gabinetu.

button


Zgłoś chęć publikacji eksperckich

Wypełnij formularz i wyślij do nas swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy Ci ofertę publikacji eksperckich w naszej bazie. Zapraszamy!