PODZIEL SIĘ
fitomelatonina

Zabieg: Zabieg odmładzający Fitomelatonina
Gdzie: KLINIKA ESSENCE
Testowała: Anna K.

O skórze:

Mam skórę raczej wrażliwą, mocno przesuszoną przez klimatyzację w pracy oraz zanieczyszczenia.

O zabiegu:

FitomelatoninaZabieg jako taki nie wymaga specjalnego przygotowania, pani przeprowadzająca zabieg zapytała się, czy jakieś kosmetyki mnie uczulają. Zabieg trwał przeszło godzinę, najpierw dokładne oczyszczenie skóry twarzy i dekoltu, następnie masaż z użyciem preparatów z Fitomelatoniną, następnie nałożona została maska i znów delikatny masaż z użyciem kosmetyków z Fitomelatoniną. 
Zabieg znakomicie odpręża i uelastycznia skórę, dogłębnie ją nawilża i rewitalizuje, ma działanie normalizujące oraz regenerujące.

Efekty zabiegu:

Skóra była mocno nawilżona i aby preparaty dogłębnie w nią wniknęły, niewskazane było użycie podkładu zaraz po zabiegu. Poza tym skóra nie wymagała specjalnego traktowania.

Cera była odżywiona i nawilżona. A efekt jędrności, elastyczności i świeżości pozostał na dłużej 🙂 Połączenie masażu i działania kosmetyków z fitomelatoniną działa naprawdę skutecznie. Jako zabieg łagodzący problemy, nawilżający i odżywczy, jest godny polecenia.

O salonie:

Bardzo miła i fachowa obsługa. 
Salon wygląda profesjonalnie, ale przytulnie.

Klinika Piękna Essence 
ul. Hoża 43/49 
00-681 Warszawa
+ 48 22 625 49 43
+ 48 504 015 120
http://klinikaessence.pl

logo Essence

Essence_5

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.