PODZIEL SIĘ
Twoja Metamorfoza

Przez 4 miesiące Kasia i Dominika – uczestniczki projektu „Twoja Metamorfoza” – zmieniały swój wygląd. Na finale, który odbył się niedawno w Katowicach, z niedowierzaniem spoglądały w lustrzane odbicie. Zniknęły skromne, trochę zakompleksione panie, a ich miejsce zajęły pewnie siebie, eleganckie, lekko ekstrawaganckie, zadowolone z życia kobiety sukcesu.

Ich wielką przemianę można było podziwiać w środę 22 czerwca. Imprezę zorganizowała Klinika Lipoline przy współpracy z ITP Biomedical Company – dystrybutorem lasera Palomar SlimLipo i Neauvia Organic oraz Centrum Dermatologii i Laseroterapii Juwena. Jak prezentowały się finalistki „Twojej Metamorfozy”? Stojąc na wybiegu, w świetle fleszy, otoczone sztabem specjalistów dbających o każdy szczegół dotrzymywały kroku profesjonalnym modelkom, które podczas imprezy prezentowały nową kolekcję letnich ubrań marki Furelle. Obecny na finale lekarz medycyny, a zarazem mistrz ceremonii Tomasz Wacławczyk idealnie to podsumował: z kopciuszka w piękną księżniczkę!

Twoja Metamorfoza

Wróćmy jednak jeszcze na chwilę do zabiegów, jakim poddały się Kasia i Dominika. Pierwszym etapem wielkiej metamorfozy była liposukcja przy użyciu lasera Palomar SlipLipo 3D, który pozwolił na pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej z trudnych do wyćwiczenia partii ciała. Następnie, przy użyciu renomowanych wypełniaczy Neauvia Organic, eksperci z Centrum Juwena zniwelowali u kandydatek niedoskonałości skóry, m. in. wypełniając pierwsze oznaki starzenia, jakimi są zmarszczki. Całości dopełniła Akademia Jagodowych Inspiracji reprezentowaną przez Kamilę Molendę, która zafundowała uczestniczkom profesjonalny makijaż i ekstrawagancki salon fryzjerski Jean Louis David, który perfekcyjnie dobrał kolor włosów i uczesanie Kasi i Dominiki.

Twoja Metamorfoza

Impreza w klimacie kubańskich rytmów porwała do tańca wszystkie obecne Panie. Oprócz tradycyjnych Kuba Libre z palemką na wszystkich gości czekały fantastyczne atrakcje m.in. vouchery o wartości 1300 zł od Lipoline i Neuvia na jeden z trzech wybranych zabiegów, a także dwa Mini Cooper’y na weekend, dwa bony o wartości 500 zł do wydania w Endorfina Club oraz pyszne wina od Whisky&Spirit House.