Event andrzejkowy w Medical Clinic Podhale

111
0
PODZIEL SIĘ

30 listopada 2018 r. w siedzibie Medical Clinic Podhale w Waksmundzie odbył Event Andrzejkowy, który zaproszeni goście będą wspominać jeszcze długo. My też tam byliśmy! Całe spotkanie odbyło się w klimacie zdrowia, mody, piękna i urody – a Waksmund zaświecił na pomarańczowo!

Organizatorzy zapewnili zarówno doznania estetyczne, jak i wokalne – gwiazdą wieczoru był Michał Szyc – finalista programu The Voice of Poland. Po reakcji uczestników eventu można było zauważyć, że był to strzał w dziesiątkę tej sceny muzycznej!

Podczas eventu można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wieloma ekspertami – między innymi z dziedziny trychologii, dietetyki, medycyny estetycznej oraz innymi specjalistami. Zaproszeni goście mogli korzystali z bezpłatnych zabiegów pielęgnacyjnych opartych na specjalistycznych kosmetykach: 
LPG (zwalczanie efektów starzenia), 
Filorga (stosowane w mezoterapii), Hyamatrix (innowacyjne preparaty nanotechnologiczne zmniejszające wiek biologiczny skóry). Podczas eventu była również możliwość bezpłatnego wypróbowania zabiegów High-Tech, na urządzeniach najnowszej technologii – były to między innymi zabiegi: bezinwazyjnego liftingu, 
redukcji zmarszczek oraz wyszczuplające. Dla zainteresowanych odbyły się również prezentacje najnowszej generacji urządzenia firm: Scizer, Alma Harmony XL PRO, Venus Legancy. Również producenci wypełniaczy zadbali o dopieszczenie pasjonatów urody – bezpłatnie powiększali usta czy modelowali rysy twarzy, a ceniona makijażystka – Karolina Janczak (IL Mio Make Up) wykonała pokaz makijażu wieczorowego.

Nie zabrakło również informacyjno-edukacyjnych wykładów oraz prezentacji. Wśród zaproszonych gości było grono fryzjerów, którzy pozyskali wiedzę z dziedziny trychologii – dowiedzieli się, jak medycznie dbać o wypadające włosy i jak leczyć łysienie – by móc fachową wiedzą dzielić się ze swoimi klientami. 

Uczestnicy otrzymali ekskluzywne upominki od partnerów eventu: SuneKos, Lukas Moda Show, IL Mio Make Up Karolina Janczak, Mesoestetic, LPG, Hyabell, Filorga oraz Yes.

Podczas wieczoru oczywiście nie odbyło się bez tradycyjnych wróżb, gdzie profesjonalna Wróżka Włada odpowiadała na pytania dotyczące naszej przyszłości. O doznania smakowe, natomiast zadbała firma Lila Vanilla dostarczając swoje słodkie specjały ku uciesze gości eventu. Event zakończył się hucznym bankietem andrzejkowym, który trwał do późnych godzin nocnych. Sądząc po frekwencji, zapewne wielu uczestników już wyczekuje kolejnych takich imprez w wykonaniu Medical Clinic Podhale.

 

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ