PODZIEL SIĘ
Zabiegi na twarz

Po przekroczeniu 30. roku życia nasza skóra zaczyna tracić elastyczność. Nie jest tak jędrna jak kiedyś, opadają nam policzki, zmienia się owal twarzy. Zobacz, jak można zatrzymać czas i spowolnić te procesy.

dr Beata DethloffNasz ekspert: dr n. med. Beata Dethloff, lekarz medycyny estetycznej, doktor endokrynolog, ekspert medycyny anti-aging. Prowadzi własną klinikę w Warszawie. www.drbeatadethloff.pl

dethloff_logo

Jak starzeje się skóra?

O tym, jak duże będą to zmiany, decyduje w głównej mierze genetyka i tryb życia. Jeżeli nasi rodzice starzeli się, szybko my również będziemy mieli takie predyspozycje. Odwrotnie, jeżeli byli długo młodzi, to my też będziemy starzeć się wolniej. Są takie sytuacje w naszym życiu, że w ciągu pół roku nagle starzejemy się szybciej niż w ciągu 2 czy 3 lat. Na to wszystko bardzo silnie wpływa chociażby stres. Czasami także bardzo drastyczne diety.

Laser frakcyjny Palomar 1540Polecane zabiegi

Gdy po przebudzeniu się rano dostrzegamy zmarszczki, wysuszoną skórę bez jędrności oraz opadający owal twarzy, powinniśmy zareagować jak najszybciej. Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie thermoliftingu Max Deep IR oraz lasera frakcyjnego 1540. To najnowocześniejsze technologie na świecie w odmładzaniu i ujędrniania skóry. Bardzo ciężką skórę możemy unieść przy pomocy nici Barb z haczykami. Jeżeli przyczyną opadania owalu twarzy jest nadmiar tkanki tłuszczowej, proponuję techniki łączone, ujędrnianie skóry głowicą Max Deep IR, a następnie rozpuszczenie tkanki tłuszczowej w policzkach poprzez podanie fosfatydylocholiny, czyli tzw. lipoliza.

Zobacz też efekty zabiegu Max Deep IR (fot. ITP S.A.):

Wszystkie zabiegi można wykonać w:
Klinika Dr Beata Dethloff
www.drbeatadethloff.pl

dethloff_logo

Klinika Dr Beata Dethloff