PODZIEL SIĘ

Bywa, iż pomimo skrupulatnego stosowania diety i wielu godzin ćwiczeń na siłowni tłuszczyk w strategicznych miejscach nie znika.  Wtedy pomoże zabieg miejscowo „wymrażający” nadmiar tłuszczyku. Jedną z najbardziej skutecznych metod jest Cooltechnology.

fizjoterapeutka_FabijanskaZabieg poleca nasz ekspert, Magdalena Fabijańska, mgr fizjoterapii i specjalista od zabiegów na ciało z Instytutu Pięknego Ciała Santhiya. www.santhiya.pl

Brzuch, boczki, ramiona, wewnętrzna czy zewnętrzna strona ud to obszary najczęściej borykające się z tym dylematem. Najskuteczniejszym zabiegiem nieinwazyjnym likwidującym ten problem jest kriolipoliza, czyli wymrażanie akumulacji tłuszczowych urządzeniem Hi-Tech CoolTechnology firmy Cocoon Medical.

Jest on zupełnie bezpieczny i bezbolesny, a jego działanie opiera się o naturalne procesy, które zachodzą w naszym organizmie. Podczas zabiegu wybrany obszar jest schładzany do minus 8 stopni C. W tej temperaturze komórki tłuszczowe ulegają całkowitemu zniszczeniu. Po zabiegu, w miejscu poddanym działaniu zimna, wytwarza się lokalny stan zapalny. Układ odpornościowy wysyła w to miejsce „sprzątaczy” – makrofagi, które nieodwracalnie usuwają komórki tłuszczowe z organizmu. CoolTechnology przynosi efekty już po jednym zabiegu, usuwając nawet do 25% komórek tłuszczowych! O jego skuteczności świadczy to, iż w tym samym miejscu dozwolone jest powtórzenie zabiegu tylko 3 razy (na jedną partię ciała)!

W naszym salonie klientki dodatkowo otrzymują bezpłatne zabiegi drenażu limfatycznego Biopress 2000, które usprawniają krążenie płynów ustrojowych i wspomagają proces odchudzania.

Więcej o zabiegu przeczytasz TUTAJ >>>

CoolTechnology

Zabieg wykonasz w:
Santhiya Instytut Pięknego Ciała
www.santhiya.pl

Santhiya2