PODZIEL SIĘ
zabieg Icoone

Niezwykle skutecznym i nieinwazyjnym sposobem na pozbycie się pomarańczowej skórki przed latem jest zabieg Icoone. Zobacz, na czym polega i dlaczego tak chętnie korzystają z niego panie w różnym wieku!

fizjoterapeutka, Magdalena Fabijanska

Zabieg poleca nasz ekspert, Magdalena Fabijańska, mgr fizjoterapii i specjalista od zabiegów na ciało z Instytutu Pięknego Ciała Santhiya. www.santhiya.pl

Santhiya-logo

Icoone to tzw. endodermiczny, bardzo dokładny, wielowymiarowy, intensywny w działaniu masaż, który jednocześnie jest delikatny dla skóry.

Zabiegi Icoone skierowane są do wszystkich kobiet, które pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów estetycznych czy zdrowotnych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Co wyróżnia tę technologię?

Tylko w urządzeniu Icoone mamy 3 rodzaje podciśnienia (system opatentowany) do wyboru:

  • zabieg Icoonew głowicy głównej
  • w mikrootworach umieszczonych w rolkach (np. przy skórze naczyniowej)
  • poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy silniej skórę bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed jej rozszerzeniem).

Jest to ogromna innowacja w stosunku do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego.

Jak wygląda zabieg?

Podczas trwania zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. W zależności od zaawansowania cellulitu, głębokości zalegającej tkanki tłuszczowej i wrażliwości na ból, procedura Icoone może być miejscami bolesna. Jednak z upływem czasu dyskomfort staje się coraz mniejszy, co świadczy o postępach terapii. Aby zabieg przyniósł oczekiwane i widowiskowe rezultaty, nieodzowne jest przeprowadzenie całego cyklu, który wynosi 10-15 sesji, 2-3 razy w tygodniu. Po zakończeniu serii zabiegowej zalecamy wykonanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu. Tylko wtedy układ limfatyczny zachowa odpowiedni poziom pobudzenia, konieczny do podtrzymania efektów kuracji.

Zabieg wykonasz w:
Santhiya Instytut Pięknego Ciała
www.santhiya.pl

Santhiya-logo

Salon Santhiya