PODZIEL SIĘ
Icoone, Klinika Le Spa

Icoone jest zabiegiem dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą szybko i nieinwazyjnie pozbyć się różnych problemów estetycznych. Dzięki urządzeniu Icoone można usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrnić skórę, wykonać lifting, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący. Zabieg pozwala również zniwelować blizny i oparzenia oraz poprawić kondycję skóry. Ponadto wariant medyczny wspomaga szybszą regenerację tkanki po liposukcji lub po lipolizie. Zabieg polecają eksperci z Kliniki Le Spa.   

LeSpa_LOGO

Na jakie obszary wykonuje się zabieg? Jak długo trwa?

Zabieg wykonywany jest na całym ciele, również na twarzy. Przy każdej wizycie ustalamy obszar ciała, na którym będzie wykonywany zabieg. Czas trwania zabiegu to 10-40 minut w zależności od wybranego programu. Najlepsze efekty uzyskuje się u osób pragnących wymodelować sylwetkę, poprawić jędrność skóry oraz u osób walczących z cellulitem i zlokalizowanym tłuszczem.

Dlaczego do zabiegu zakłada się specjalne ubranko? Czy jest bolesny?

Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry. Miejscami zabieg może bolesny. Uzależnione jest to od stopnia zaawansowania cellulitu, głębokości zalegającej tkanki tłuszczowej czy wrażliwości na ból. Z czasem dyskomfort staje się coraz mniejszy. Do zabiegu używamy kostiumu, ponieważ spełnia on funkcję ochronną, zapobiegając rozciągnięciu skóry.

Icoone, Klinika Le Spa

Kiedy można spodziewać się efektów?

Efekty widać już po pierwszym zabiegu, jednak optymalnie zalecane jest wykonanie
od 5 do 12 zabiegów. Skóra po serii staje się wyraźnie ujędrniona, wygładzona, a cellulit znacznie zmniejszony.

Dla wielu osób Icoone jest podobny do endermologii LPG. Czym różnią się te metody?

Icoone, redukcja cellulituIcoone jako jedyny spośród zabiegów próżniowych na rynku posiada dwie współpracujące ze sobą głowice, które równomiernie masują obie połowy ciała, generując w ten sposób szybsze efekty i zmniejszając czas zabiegu. Icoone reprezentuje również nową technologię leczenia skóry – Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, tworząc multimikrostymulację działającą dogłębnie i precyzyjnie na skórę bez jej rozciągania i powodowania urazów. Rezultatem jest bardzo dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni.

Czy zabieg może też być stosowany na twarz?

Zabieg możemy stosować na okolice dekoltu, szyi, ale również na twarz. Dzięki wymienionym końcówkom głowic bez problemu można opracować delikatne i wrażliwe okolice oczu oraz ust. Metoda ta polecana jest w szczególności osobom pragnącym przywrócić swojej twarzy młody i zdrowy wygląd bez interwencji chirurga.

Czy zabieg warto łączyć z innymi metodami?

Aparaturę Icoone można łączyć ze wszystkimi zabiegami na twarz i ciało,
potęgując uzyskiwane efekty. Połączenie z falą uderzeniową powoduje rozbicie
tkanki tłuszczowej, natomiast z urządzeniem Maximus rozbicie tkanki tłuszczowej
i pojędrnienie.

Zabieg Icoone wykonasz w:
Klinika Le Spa
www.lespa.pl 

LeSpa_LOGO

LeSpa