PODZIEL SIĘ

9 lipca 2021 r. gościliśmy na dniu otwartym w gabinecie Estetyka w Wielogłowach pod Nowym Sączem, prowadzonym przez lek. Martę Górczyk, stomatolog i lekarza medycyny estetycznej.

Okazją do spotkania było oficjalne otwarcie gabinetu w nowej „odsłonie” i z poszerzoną ofertą. Estetyka już od kilku lat oferuje zabiegi medycyny estetycznej i kosmetologii, ale teraz poszerza swoje usługi o stomatologię, fizjoterapię, dietetykę i porady żywieniowe, stylizację brwi i rzęs, pielęgnację dłoni i stóp oraz chirurgię jednego dnia. Wszystko w nowych, eleganckich i komfortowych wnętrzach, które pacjentki mogły zwiedzać podczas dnia otwartego.

Można też było skorzystać z zabiegów angielskiej marki Medik8, której filozofia pielęgnacji przeciwstarzeniowej opiera się na stosowaniu witaminy C, ochrony przeciwsłonecznej i retinolu. Odbył się też zabieg pokazowy Medik8. Wszystko w przyjaznej, niemal rodzinnej atmosferze, którą tak sobie cenią pacjentki lek. Marty Górczyk i jej zespołu. Panie mogły też tego dnia wykonać masaż, skorzystać z porad dietetyczek, zrobić manikiur i pedikiur. Dodatkową atrakcją były porady brafitterki oraz konkurs, w którym można było wygrać kosmetyki i zaproszenia na zabiegi.

– Spełniło się moje marzenie o stworzeniu miejsca, w którym możemy pomagać pacjentom w wielu różnych obszarach – mówiła podczas otwarcia lek. Marta Górczyk. – Chciałabym też bardzo podkreślić, jak ważną rolę odgrywa dziś współpraca lekarzy medycyny estetycznej z kosmetologami, którzy dbają o jakość skóry pacjenta i w pewnym sensie „przygotowują” ją do zabiegów typowo estetycznych np. z użyciem wypełniaczy. Dzięki temu efekty naszej pracy są jeszcze lepsze i trwalsze. Praca moich kosmetolożek jest nieoceniona i cały czas staramy się poszerzać ofertę o nowe, sprawdzone produkty najwyższej jakości, takie jak już lubiane przez nasze pacjentki kosmetyki i zabiegi Medik8, infuzję tlenową czy oczyszczanie wodorowe. W gabinecie będę też wykonywać zabiegi stomatologiczne, które nierzadko świetnie się uzupełniają z medycyną estetyczną, pozwalając uzyskać kompleksowy efekt poprawy uśmiechu i owalu.

Polecamy!

 

logo EstetykaGabinet Estetyka
Wielogłowy 205
33-311 Wielogłowy
https://www.facebook.com/estetykagabinet

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.