PODZIEL SIĘ
klinika Estebelle dr Nalewczyńska

16 marca 2019 r., w Gabinecie Medycyny Estetycznej Estebelle dr Agnieszki Nalewczyńskiej, odbył się dzień otwarty dla klientów oraz gości. Podczas spotkania, można było poznać pracujących tam na co dzień specjalistów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności podczas przedstawianych tego dnia zabiegów z zakresu medycyny estetycznej: dr Agnieszkę Nalewczyńską, ekspertkę kosmetologii i makijażu permanentnego – Karolinę Głogowską oraz specjalistkę podologii – Aleksandrę Michalską.

Zaproszeni na spotkanie goście mogli nie tylko zwiedzić wnętrze gabinetu. Dzięki temu, że patronat nad wydarzeniem objęła marka Neauvia, należąca do portfolio firmy ITP S.A., która jest głównym dystrybutorem sprzętów oraz preparatów do medycyny estetycznej. Zgromadzeni goście mogli obejrzeć sprzęty, na jakich pracują specjaliści, a także uczestniczyć w pokazie zabiegu mezoterapii preparatem Neauvia Hydro Deluxe, powiększaniu ust za pomocą Neauvia Lips oraz wolumetrii twarzy (Neauvia Flux) przeprowadzonym przez właścicielkę Gabinetu Estebelle dr Agnieszkę Nalewczyńską.

Estebelle dr NalewczyńskaKolejnym punktem spotkania był specjalistyczny zabieg podologiczny przeprowadzony przez Aleksandrę Michalską – połączony z wykładem na temat właściwej pielęgnacji stóp przed latem. Pamiętajmy, że pękające pięty nie muszą nam towarzyszyć na co dzień, a piękne i zadbane stopy pięknie wyglądają w sandałach.

Ważnym elementem tego dnia była też premiera innowacyjnego i niezwykle skutecznego urządzenia Thuzzle firmy GMV do nieinwazyjnego odmładzania skóry ciała i twarzy oraz wyszczuplania i modelowania sylwetki. Odwiedzający goście obserwując zabiegi niechirurgicznego liftingu twarzy oraz lipolizy okolic brzucha z zaskoczeniem mogli przekonać się o natychmiastowych efektach działania urządzenia. Thuzzle jest jedynym w swoim rodzaju opatentowanym urządzeniem z certyfikatem medycznym, które wykorzystuje aż cztery usieciowane fale, działające na wszystkich poziomach skóry i tkanki podskórnej, dzięki czemu jest bardziej skuteczne od podobnych urządzeń.

Efekty jakie możemy uzyskać korzystając z serii zabiegów na tym urządzeniu to:

  • efekt bezinwazyjnego liftingu twarzy – jest on osiągany dzięki kurczeniu włókien kolagenu i elastyny na różnych poziomach głębokości, poprzez usieciowane fale i kontrolę parametrów,
  • odchudzanie i redukcja cellulitu – dzięki znakomitemu efektowi usieciowania fali rozbijane są adipocyty, w stopniu wielokrotnie większym niż w podobnych urządzeniach,
  • efekt napięcia, poprawienia elastyczności skóry i mięśni – który pojawia się już od pierwszego zaaplikowania i wzmaga się wraz z kolejnymi zabiegami,
  • efekt drenażu limfatycznego – odprowadzenie szkodliwych substancji przemiany materii i wody, zmniejszenie obrzęków, worków pod oczami, efektu opuchniętej twarzy.

Spotkanie zakończyło się konkursem, w którym nagrodą były zabiegi mezoterapii twarzy produktem Neauvia Hydro DeLuxe oraz wypełnienie ust kwasem hialuronowym Neauvia lips. Partnerem wydarzenia była Neauvia, która zapewniła poczęstunek dla uczestników wydarzenia.

Gabinet medycyny estetycznej i ginekologii dr Agnieszki Nalewczyńskiej oferuje między innymi zabiegi ginekologiczne, medycyny estetycznej, kosmetologiczne, podologiczne oraz makijaż permanentny. Gabinet prowadzi sprzedaż szerokiej gamy kosmetyków renomowanych firm. Kuracje zabiegowe opracowywane są indywidualnie podczas konsultacji ze specjalistami Gabinetu.

Więcej informacji: estebelle.com.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.