Dr Paweł Kubik, lekarz medycyny estetycznej

Dr Paweł Kubik, lekarz medycyny estetycznej

1412
0
PODZIEL SIĘ

Dr Paweł KubikDr Paweł Kubik
lekarz medycyny estetycznej
i przeciwstarzeniowej,
Centrum Medyczne Dr Kubik
www.drkubik.pl

logo dr Kubik

Twórca i właściciel Centrum Medycznego dr Kubik w Gdyni. Ukończył najstarszą i najbardziej prestiżową uczelnię medyczną w Polsce – Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest lekarzem medycyny estetycznej certyfikowanym przez Europejskie Centrum Lekarzy Estetycznych, a także trenerem certyfikowanym mi.in. przez Galderma Aesthetic Academy w Zurichu i Paryżu. Członek Sekcji Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim oraz Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
Ukończył kształcenie w pierwszej w Polsce Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, gdzie uzyskał tytuł Lekarza Medycyny Estetycznej nadawany i honorowany przez Polskie Towarzystwo Lekarskie i Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu. Od wielu lat bierze udział w szkoleniach, seminariach i kongresach medycyny estetycznej i anti-aging zarówno w Polsce, jak i za granicą.

„Tworząc moje centrum medyczne, to właśnie Ciebie postawiłem w centrum uwagi. Pragnę, by wszyscy, którzy mnie odwiedzają, czuli się swobodnie, bezpiecznie i komfortowo oraz –przede wszystkim – osiągnęli pełną satysfakcję z podjętych zabiegów. Dlatego wszystko – począwszy od wyboru kameralnej lokalizacji z oszałamiającym widokiem na morze, aż po dobór wyposażenia oraz najlepszych dostępnych laserów, materiałów i preparatów – służy Twojej satysfakcji. Ale przede wszystkim oddaję do Twojej dyspozycji swoje doświadczenie i umiejętności. Piękno jest moją pasją, a efekty zabiegów – najcenniejszą nagrodą za włożoną pracę. Moje pozazawodowe pasje to motoryzacja, podróże. Wolny czas lubię spędzać na świeżym powietrzu, a w szczególności na rowerze, ale zdecydowanie najwięcej przyjemności czerpię z chwil spędzonych z moją cudowną żoną, dwoma synami i córeczką” – mówi dr Paweł Kubik.

usuwanie tatuażulogo dr KubikUroda bez tabuCentrum Medyczne Dr Kubik
ul. Hryniewickiego 6c/18
81-320 Gdynia
Sea Towers / część medyczna / II piętro
tel. + 48 58 682 21 45
www.drkubik.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.