Dr n. med. Izabela Załęska, ekspert w dziedzinie kosmetologii

Dr n. med. Izabela Załęska, ekspert w dziedzinie kosmetologii

4688
0
PODZIEL SIĘ

Dr Izabela ZałęskaDr n. med. Izabela Załęska
specjalista z zakresu kosmetologii
estetycznej, medycznej i leczniczej,
Klinika Młodości
www.klinikamlodosci.pl

Klinika Młodości logoDr Izabela Załęska jest międzynarodowym ekspertem w dziedzinie Kosmetologii, specjalistą z zakresu kosmetologii estetycznej, medycznej i leczniczej. Wieloletni praktyk, trener, a także nauczyciel akademicki, w tym także na studiach podyplomowych dla lekarzy. W latach 2011-2015 pełniła funkcję dziekana i rektora w placówkach niepublicznego szkolnictwa wyższego związanego z kosmetologią. Współtwórca linii kosmoceutyków brytyjskiej firmy Body Empire. Adiunkt i Kierownik Zakładu Kosmetologii Profesjonalnej na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Koordynator kierunku Kosmetologia w PPWSZ w Nowym Targu. Członek międzynarodowej organizacji Society of Cosmetic Scientists. Szkoleniowiec grupy L’Oreal Polska. Dr Izabela Załęska to także specjalista na co dzień pracujący w Klinice Młodości w Krakowie oraz sieci klinik medycznych w Wielkiej Brytanii. Autorka licznych publikacji oraz artykułów popularnonaukowych i eksperckich związanych z jej specjalizacją zawodową.

„W mojej pracy w Klinice przyświeca mi zawsze niezwykle mądre zadnie wypowiedziane przez Giorgio Armani: I prefer to look at a natural woman. A woman should be courageous to become older, not be desperate to look younger than her age. Dlatego też staram się zawsze podkreślać naturalne piękno, aby nigdy nie stać się kimś, kim nie jesteśmy…” – mówi o swojej pracy.

pilingiKlinika Młodości logo

Uroda bez tabuKlinika Młodości
ul. Łąkowa 27
Kraków
tel. 012 422 44 69
kom. 505 078 016
biuro@klinikamlodosci.pl
www.klinikamlodosci.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.