Dr n. med. Marta Janowska, dermatolog

Dr n. med. Marta Janowska, dermatolog

1030
0
PODZIEL SIĘ

dr Marta JanowskaDr n. med. Marta Janowska
dermatolog, lekarz medycyny estetycznej,
Medical Clinic Podhale
www.medicalclinic.pl

logo Medical Clinic PodhaleDermatolog, lekarz medycyny estetycznej. Absolwentka studiów medycznych oraz doktoranckich na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Regularnie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach z zakresu dermatologii oraz medycyny estetycznej. Odbyła staże dermatologiczne w Yale University School of Medicine w New Haven (USA), Medical School São José do Rio Preto (Brazylia) oraz dydaktyczne w Ludwig Maximilians University, Monachium (Niemcy). Z wyróżnieniem obroniła pracę doktorską dotyczącą genetycznych przyczyn prowadzących do rozwoju trądziku.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów laserowych, usuwaniu zmian barwnikowych i naczyniowych, zabiegach odmładzających.

naczynka
Medical Clinic Podhale logoUroda bez tabuMedical Clinic Podhale
ul. Nowotarska 294
34-431 Waksmund
tel. +48 18 264 40 00
kontakt@medicalclinic.pl
www.medicalclinic.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ