Dr Joanna Gawlikowska, konsultantka programu LEAP, lekarz medycyny estetycznej

Dr Joanna Gawlikowska, konsultantka programu LEAP, lekarz medycyny estetycznej

1710
0
PODZIEL SIĘ

Dr Joanna Gawlikowska-WójcikDr Joanna Gawlikowska
lekarz medycyny estetycznej

i przeciwstarzeniowej, 
konsultantka programu LEAP
www.spowolnijczas.pl

logo Spowolnij czasDyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Ukończyła studia lekarskie w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Kwalifikacje oraz wiedzę z zakresu Medycyny Estetycznej i Anti-Aging zdobyła w trakcie studiów podyplomowych „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” w GWSH w Katowicach. W pracy dyplomowej badała wpływ diety na stan i starzenie się skóry oraz sposoby spowolnienia procesów starzeniowych.

Zajmuje się medycyną przeciwstarzeniową, ukończyła szkolenie organizowane przez World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM) i Polskie Towarzystwo Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej, które pozwala uzyskać Międzynarodową Specjalizację z Medycyny Przeciwstarzeniowej. Jej pasją jest medycyna żywieniowa, która pozwala efektywnie oceniać potrzeby żywieniowe pacjenta i proponować konkretne zmiany w diecie w celu zapobieżenia lub złagodzenia różnego rodzaju chorób. W swojej codziennej praktyce skupia się także na aktywnej promocji zdrowia, gdyż uważa, że prawidłowe odżywianie jest podstawą dobrego zdrowia i długowieczności.

Jest licencjonowanym konsultantem programu nadwrażliwości pokarmowych LEAP (Lifestyle Eating And Perfomance). Program ten opracowuje się na bazie wyników testu MRT (Mediator Release Test), a konsultant musi doprecyzować go do indywidualnych potrzeb pacjenta. Pozwala to na wypracowanie nowego indywidualnego stylu odżywiania, likwidującego i osłabiającego objawy chorobowe oraz zmniejszającego stany zapalne wynikające z nadwrażliwości na pokarmy.

Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anty-Aging. Stale podnosi swoje kwalifikacje i uczestniczy w wielu kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych, dotyczących medycyny estetycznej, żywieniowej oraz medycyny przeciwstarzeniowej. 

Prowadzi gabinet medycyny przeciwstarzeniowej oraz estetycznej Estamedic w Krakowie oraz serwis SpowolnijCzas.pl, za pomocą którego promuje zdrowe odżywianie, pielęgnację i troskę o własne ciało oraz aktywny styl życia. 
Stara się pomóc swoim pacjentom w ich codziennej walce z nieubłaganie upływającym czasem, opierając się na najnowszych badaniach naukowych i osiągnięciach technologicznych na rzecz spowalniania procesów starzenia.

testy MRTlogo Spowolnij czas

Uroda bez tabuEstamedic – SpowolnijCzas.pl
ul. Łokietka 89
Kraków
+48 664 448 674
gabinet@estamedic.pl
www.spowolnijczas.pl
www.estamedic.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.