Dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej

Dr Iwona Radziejewska-Choma, lekarz medycyny estetycznej

2709
0
PODZIEL SIĘ

Dr Iwona Radziejewska-Choma
lekarz medycyny estetycznej,
Saska Clinic
Dr Radziejewska Medycyna
Estetyczna i Flebologia
www.radziejewska.pl

logo Dr RadziejewskaCertyfikowany lekarz medycyny estetycznej oraz antiaging z ponad 13-letnim doświadczeniem. Absolwentka Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy PTL. Absolwentka Master Course in Phlebology zorganizowanego przez Baltic Society of Phlebology. Wykładowca i szkoleniowiec z zakresu technik podawania wypełniaczy, m.in. Radiesse, kwasu hialuronowego, nici liftingujących oraz lipolizy iniekcyjnej. Autorka artykułów naukowych w czasopismach branżowych.

Jest członkiem WOSIAM – World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD – European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego oraz Baltic Society of Phlebology.
 Stale doskonali swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach oraz kongresach na całym świecie. Współpracowała z najbardziej prestiżowymi gabinetami i klinikami w Warszawie. Od 2014 roku prowadzi swoją Klinikę w Warszawie, która specjalizuje się w zabiegach regeneracyjnych, laserowych oraz antiaging.

relaks zmarszczeklogo Dr Radziejewska

Uroda bez tabuSaska Clinic Dr Radziejewska
Medycyna Estetyczna i Flebologia
ul. Saska 6a lok. 4
03-968 Warszawa
tel. +48 600 888 988, 602 723 272
info@radziejewska.pl
www.radziejewska.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.