Dr Dalia Chrzanowska, specjalista dermatolog

Dr Dalia Chrzanowska, specjalista dermatolog

37
0
PODZIEL SIĘ

Dr Dalia Chrzanowska„Jako lekarz dermatolog zwracam szczególną uwagę na produkty, których działanie jest poparte badaniami i może przynieść korzyści naszej skórze. Prolon to doskonale przebadana, a przez to skuteczna i bezpieczna dieta imitująca głodówkę, która przynosi pozytywne zmiany w całym organizmie bez obciążania go negatywnymi skutkami wynikającymi z „prawdziwego” głodowania. Poza tym, dzięki niezwykle silnemu wyrzutowi komórek macierzystych, ma silne działanie regenerujące, co widać także na skórze. Zasadne jest łączenie jej z zabiegami z użyciem osocza bogatopłytkowego dla jeszcze lepszego efektu odmłodzonej skóry.”

– dr n. med. Dalia Chrzanowska, specjalista dermatolog,  prowadzi własny gabinet Dermatologia & Medycyna Estetyczna w Rzeszowie

Prolon

Partnerem działu jest:

logo Prolon

www.prolon.pl

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ