Dr Aleksandra Samborska, stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr Aleksandra Samborska, stomatolog, lekarz medycyny estetycznej

2232
0
PODZIEL SIĘ

Aleksandra SamborskaDr Aleksandra Samborska
stomatolog i lekarz medycyny estetycznej,
www.samborska.com.pl

Stomatolog i lekarz medycyny estetycznej. Zajmuje się prywatną praktyką lekarską, prowadząc własny gabinet stomatologiczny, w którym wykonuje również zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Od 2013 roku prowadzi własny gabinet stomatologiczny. „Staram się, aby było to miejsce przyjazne dla każdego pacjenta, zarówno tego dużego, jak i małego, gdzie będzie wracał z przyjemnością, bo czuje się tu ważny i doceniony. Ale przede wszystkim musi się czuć bezpiecznie. Zaufanie to jest to, co pacjent musi wnieść do firmy; to taki jego wkład zewnętrzny.” – mówi o swojej pracy.

W 1994 roku ukończyła wydział stomatologiczny Krymskiego Instytutu Medycznego w Symferopolu. W 1999 roku uzyskała tytuł specjalisty I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej. Od 2008 roku rozpoczęła się jej „przygoda” z medycyną estetyczną. W 2012 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej z elementami kosmetologii przy Wydziale Farmaceutycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Umiejętności i wiedzę z zakresu anti-aging stale pogłębia uczestnicząc w kursach i kongresach, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Prowadzi również szkolenia dzieląc się z innymi swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami. Są to zajęcia zarówno dla lekarzy wykonujących już zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (techniki implantacji nici, zabiegi z zastosowaniem wypełniaczy), jak i dla studentów studiów podyplomowych WUM z aparatury high-tech. Sama również ukończyła wiele kursów dotyczących zastosowania peelingów, laserów, toksyny botulinowej, wypełniaczy, aparatury kosmetycznej i medycznej.

Praca jest jej pasją. Interesuje się też chemią kosmetyczną, a w wolnych chwilach lubię „produkować” kosmetyki na potrzeby własne i znajomych. Wolny czas spędza najchętniej z rodziną. W pracy i życiu kieruje się zasadą: „Primum non nocere. Zanim coś zrobisz czy powiesz – pomyśl, bo inni nie robią i nie myślą tak jak ty…”

uszyUroda bez tabudr Aleksandra Samborska
ul. Obarowska 21 lok. 29
04-337 Warszawa
tel. 608 365 289, 603 111 877
www.samborska.com.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.