Dr Aleksandra Jagielska poleca zabieg Juvederm Volite

Dr Aleksandra Jagielska poleca zabieg Juvederm Volite

3357
0
PODZIEL SIĘ

Firma Allergan wprowadziła na rynek nowy produkt na bazie kwasu hialuronowego – Juvéderm Volite, który zapewnia widoczne efekty rewitalizacji i rozświetlenia skóry nawet do 9 miesięcy. Dr Aleksandra Jagielska z Kliniki Sthetic wyjaśnia, na czym polega wyjątkowość tego zabiegu i kiedy warto z niego skorzystać.

Dr Aleksandra Jagielska
Dr Aleksandra Jagielska, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Podczas spotkania prasowego, na którym zaprezentowano nowy produkt, dr Aleksandra Jagielska podkreśliła, że jego działanie jest zgodne z najnowszymi trendami w medycynie estetycznej i oczekiwaniami pacjentów. Z ankiety przeprowadzonej globalnie przez firmę Allergan w 2016 roku wynika, że dla 56% osób stan skóry jest jednym z najważniejszych wyznaczników zewnętrznego piękna kobiety. Na popularności zyskują więc zabiegi, które silnie rewitalizują skórę i poprawiają jej kondycję, bez zmiany rysów i wypełnienia twarzy. – Stan skóry to coś więcej niż estetyka – podkreśla dr Jagielska. – Cały czas wpływają na nią przecież czynniki zewnętrzne, takie jak tryb życia, dieta i środowisko, w tym szkodliwe zanieczyszczenia.

Juvéderm Volite to nowy produkt, który daje znany choćby z mezoterapii efekt rewitalizacji skóry. Na czym więc polega jego wyjątkowość?

– Zabiegi rewitalizujące, popularne mezoterapie, cieszą się nieustającą popularnością wśród pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Pozwalają odżywić i poprawić wygląd skóry. Problem jest tylko jeden: krótkotrwały efekt. Aby uzyskać zadawalające rezultaty, zabiegi tego typu trzeba kilka razy powtórzyć: najpierw co 2-3 tygodnie, a potem – dla podtrzymania efektu – jeszcze co kolejne trzy miesiące. Juvéderm Volite eliminuje tę konieczność. Jeden zabieg poprawia nawilżenie i elastyczność skóry oraz wypełnia siatkę drobnych zmarszczek nawet do 9 miesięcy. Porównywalnego pod tym względem preparatu na rynku nie ma. To możliwe dzięki opatentowanej przez Allergan technologii Vycross, która łączy nisko- i wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy, tworząc ściśle usieciowany żel o intensywnym działaniu.

Czyli możemy mówić, że jest to mezoterapia o przedłużonym działaniu?

– Z mezoterapią Juvéderm Volite ma wspólna technikę podawania: śródskórne iniekcje. Oprócz wspomnianej trwałości osiąganych rezultatów preparat ten charakteryzuje się jednak także większą skutecznością. Efekt nawilżenia, uelastycznienia, rozświetlenia i wygładzanie zmarszczek jest nieporównywalny z tym, co udaje się osiągnąć za pomocą preparatów stosowanych w zwykłych mezoterapiach. Sądzę, że jest to jedna z lepszych metod wizualnego odmłodzenia dla osób, którym zależy na spektakularnym rezultacie przy jednoczesnym zachowaniu naturalnych rysów twarzy.

Czego dokładnie można oczekiwać po zabiegu?

– Zabieg z kwasem hialuronowym Juvéderm Volite przeznaczony jest dla osób, których skóra jest zmęczona, przesuszona i poszarzała, z widocznymi oznakami upływającego czasu, jak zmarszczki i wiotczenie. Już po pierwszej iniekcji preparat dodaje blasku skórze, poprawia nawilżenie i elastyczność, wypełniając jednocześnie powierzchowne zagłębienia, w tym drobne zmarszczki. Preparat można stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Jak wygląda zabieg? Czy efekty widoczne są od razu?

Preparat podawany jest w iniekcjach śródskórnych, techniką mezoterapii. Zawiera lidokainę, więc odczucia bólowe są znacząco zminimalizowane. Osoby bardziej wrażliwe mogą poddać się zabiegowi po uprzednim znieczuleniu skóry specjalna maścią. Efekty widoczne są bardzo szybko – skóra nabiera blasku, jest głęboko nawilżona i bardziej elastyczna, widoczny jest rezultat odmłodzenia. Należy jednak wziąć pod uwagę, że przez kilka dni (do tygodnia) mogą być widoczne małe siniaki, zaczerwienienie, czy obrzęk. Jest to naturalne przy tego typu zabiegach.

Juvederm Volite

O preparacie

Juvéderm® Volite to preparat do iniekcji, który poprawia gładkość, nawilżenie i elastyczność skóry oraz usuwa drobne zmarszczki. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Produkt podaje się w iniekcjach śródskórnych i można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni. Dodatkowo Juvéderm® Volite zawiera lidokainę, która zwiększa komfort pacjenta w trakcie zabiegu. Po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą, jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność.

W Juvéderm® Volite zastosowano przełomową technologię Vycross™, opracowaną przez firmę Allergan, która zwiększa stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparatach. Dzięki temu produkty z tej serii mają postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką, dając doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące. Nie powodują też obrzęku i pozwalają pacjentom na znacznie szybszy powrót do codziennych aktywności. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd.

 

Gdzie na zabieg:
Dr Aleksandra Jagielska
Sthetic Klinika dr Jagielskiej
ul. Mokotowska 15A/2B, Warszawa
www.sthetic.pl

Cena pojedynczego zabiegu: 2 000 zł (2 ml)

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ