Dr Aleksandra Jagielska, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

Dr Aleksandra Jagielska, dermatolog, lekarz medycyny estetycznej

1561
0
PODZIEL SIĘ

dr Aleksandra JagielskaDr Aleksandra Jagielska
dermatolog, lekarz medycyny estetycznej,
Sthetic Klinika dr Jagielskiej,
www.sthetic.pl

logo Sthetic

Dr Aleksandra Jagielska jest lekarzem dermatologiem, absolwentką Warszawskiej Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Ekspert dla wielu firm z branży dermatologii i medycyny estetycznej, takich jak Amis, Anteis, Allergan, Avon, Croma Pharma, Promoitalia, Santa Angelica, Palomar Medical, Yal Art, SBS-MED, Vichy, Fenice, Lierac. Członek wielu towarzystw naukowych krajowych i międzynarodowych, takich jak:
 Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych,
 Polskie Towarzystwo Dermatologiczne,
 Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Antiaging,
 World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, Union Internationale de Medicine Esthetique.

Dr Jagielska jest też międzynarodowym wykładowcą na światowych kongresach medycyny i dermatologii estetycznej, np. IMCAS I EMAA Paryż, AMWC Monte Carlo, Croma Academy Wiedeń, SICAAMS Genewa, FACE2FACE Cannes, na konferencjach w Kuwejcie, Bukareszcie, Kijowie. Jest trenerem technik zabiegowych dla lekarzy zarówno w kraju, jak i za granicą.

Klinika Sthetic powstala z pasji i wieloletniej pracy dr Aleksandry Jagielskiej.

ustalogo Sthetic

Uroda bez tabuSthetic Klinika dr Jagielskiej
ul. Mokotowska 15A lok. 2B
00-640 Warszawa
tel. +48 696 449 440
klinika@sthetic.pl
www.sthetic.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.