WIRTUALNA KLINIKA

Wyszukaj na WirtualnaKlinika.pl

nlift

Smart Combination Therapy i zabieg Nlift

Terapie łączone są jeszcze bardziej efektywne i zapewniają jeszcze lepsze i trwalsze rezultaty niż użyte w nich metody zastosowane oddzielnie. Marka Neauvia idzie o krok dalej proponując nowe podejście do medycyny estetycznej i koncepcję Smart Combination Therapy (SCT), która łączy wypełniacze, urządzenia, kosmeceutyki oraz suplementy w jeden protokół zabiegowy. Przykładem jest najnowszy zabieg Neauvia Nlift. 

Zabieg Nlift obejmuje środkową część twarzy i składa się z dwóch sesji, które skutecznie wspomagają naturalne procesy regeneracji i odnowy skóry. Skuteczność tej terapii została potwierdzona badaniami klinicznymi, w których zaobserwowano widoczną poprawę jakości skóry, w tym jej nawilżenia i jędrności, oraz minimalizację odpowiedzi immunologicznej organizmu, czyli działań niepożądanych.

Na czym polega zabieg Nlift?

Protokół Nlift składa się z dwóch sesji:

 • W pierwszej sesji Neauvia stawia na dogłębne nawilżenie i poprawę jakości skóry. Dzięki działaniu mezoterapii Neauvia Hydro Deluxe przywrócona zostaje witalność i blask skórze. Staje się ona doskonale nawilżona, wygładzona i jędrna.
 • Druga sesja Nlift – przeprowadzana po tygodniu – obejmuje zastosowanie wypełniaczy Neauvia, które są odpowiednio dobrane do potrzeb pacjenta. W tej sesji wykorzystuje się również zabieg termoliftingu wzbogacony o peeling wodny urządzeniem Zaffiro, który zapewnia natychmiastowy efekt remodelingu obecnego kolagenu, jak i intensywnie pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych.

nliftKontynuacją zabiegów przeprowadzonych w gabinecie jest domowa pielęgnacja z użyciem kosmeceutyków Neauvia o zaawansowanych formułach pielęgnacyjnych i przeciwstarzeniowych, a także suplementacja na bazie peptydów kolagenowych. Dzięki temu możesz jeszcze dłużej cieszyć się uzyskanymi efektami, a skóra jest promienna, świeża i pełna blasku! To:

 • ampułka Anti-Age Booster z serii Neauvia Enhancement System – suplement wspomagający produkcję kolagenu,
 • krem Ceramid Shield – lekki krem ceramidowy odbudowuje skórę o zabiegu, zmniejsza zaczerwienienie i podrażnienie,
 • aktywne serum C-shot z serii Neauvia Advanced Care System – z aż 30% stężeniem witaminy C.

Efekty zabiegu

Badania kliniczne potwierdziły wzrost fibroblastów aż o 101% po 21 dniach! Zabieg NLift:

 • głęboko nawilża skórę,
 • zapewnia jej świeży, promienny blask,
 • zwiększa jej jędrność i napięcie, prowadzi do przebudowy kolagenu, dzięki czemu odmładza owal,
 • zastosowanie indywidualnie dobranych wypełniaczy pozwala odbudować ubytki tkankowe i poprawić wolumetrię twarzy,
 • spłyca zmarszczki,
 • redukuje przebarwienia i blizny,
 • zmniejsza rozszerzone pory, poprawia strukturę skóry.

Jednym słowem prowadzi do wielowymiarowego odmłodzenia wyglądu i jakości skóry, a uzyskany efekt jest zawsze bardzo naturalny.

Dodaj komentarz

Podobne tematy

PERŁY DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ 2020

Organizowany od 16 lat konkurs na najlepsze produkty stosowane w estetyce lekarskiej jest promocją jakości i bezpieczeństwa w tej dziedzinie […]


Nasi eksperci

ZAPYTAJ EKSPERTA

Gabinety i kliniki