PODZIEL SIĘ
Vitamin C+E Complex

Powrót do promiennej skóry to najczęstsze urodowe plany po zimie. Poszarzałą i zmęczoną cerę pożegnamy dzięki preparatowi SkinMedica Vitamin C+E Complex, który w swoim składzie posiada najsilniejsze na rynku antyoksydanty.

Antyoksydanty (przeciwutleniacze) to związki chemiczne, które zapobiegają nadmiernemu gromadzeniu się wolnych rodników w organizmie. Dlaczego powinniśmy walczyć z wolnymi rodnikami?  Po wejściu w reakcję z innymi cząsteczkami (tłuszczem, białkiem czy cukrem) niszczą one nasze komórki, uszkadzają kolagen i elastynę oraz spowalniają ich produkcję.

Trzeba pamiętać, że wolne rodniki powstają głównie wskutek zanieczyszczenia środowiska oraz życiu w stresie i przemęczeniu. W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy więc narażeni na ich występowanie.

Jednymi z najlepszych antyoksydantów są witaminy C i E – to właśnie efektywne połączenie wysokiej zawartości i jakości tych witamin w produkcie SkinMedica, skutecznie chroni przed niszczącym działaniem wolnych rodników oraz stymuluje produkcję kolagenu, który sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna i sprężysta. Cera odżywiona kompleksem witamin C (lewoskrętnej)  i E nabiera blasku, staje się gładka i wyraźnie odświeżona.

Vitamin C+E ComplexVitamin C+E Complex właściwości:

  • Jedwabista, bezzapachowa formuła
  • Niezwykle wysoka zawartość witamin C i E
  • Wyjątkowa ochrona antyoksydacyjna
  • Poprawa kolorytu, wygląd oraz jędrność skóry

Korzyści stosowania: rozjaśniona, promienna, odmłodzona skóra

Produkt idealny dla wszystkich typów skóry.

Pojemność 28,3 g cena 379 zł