PODZIEL SIĘ
Klinika Essence

Zabieg: Zabieg nawilżający by Dermalogica
Gdzie: KLINIKA ESSENCE
Testowała: Agnieszka H.

O skórze:

Moja skóra jest mocno przesuszona po lecie.

O zabiegu:

Na początku pani Beata obejrzała moją skórę i powiedziała, że zabieg nawilżający by Dermalogica jest dla niej idealny! Cały zabieg trwał około godziny. Zaczął się demakijażem, potem był delikatny peeeling, następnie nałożenie serum, masaż twarzy oraz maseczka owsiana. Zabieg zakończył nałożenie olejku oraz kremu z filtrem. Całość była bardzo przyjemna, masaż twarzy rewelacyjny, kosmetyki delikatnie pachniały, a maseczka owsiana przypomniała mi moje poranne śniadanie. 🙂

Efekty zabiegu:

DermalogicaSkóra była ukojona, gładka, nawilżona, napięta i rozjaśniona. Koleżanka, którą spotkałam po zabiegu powiedziała, że wyglądam jakbym wróciła z urlopu.

Tę metodę poleciłabym wszystkim, którzy potrzebują zabiegu, po którym szybko jest widoczny efekt. Zabieg nawilżający by Dermalogica sprawia, że skóra jest wypoczęta, nawilżona i rozjaśniona. W trakcie godzinnego zabiegu można się zrelaksować jak podczas krótkiego weekendu. Dodatkowo użyte kosmetyki mają bardzo delikatne naturalne zapachy (lawenda, zioła), więc pokochają je osoby, które prowadzą zdrowy tryb życia.

O salonie:

Ładne miejsce, salon bardzo przytulny. Personel bardzo pomocny, a pani Beata jest wielką profesjonalistką. Dzieli się swoją wiedzą, opowiada o tym, co robi i na pewno wrócę do niej na kolejny zabieg. Wszystko było rewelacyjnie i żałowałam, że godzina tak szybko minęła.

Klinika Piękna Essence 
ul. Hoża 43/49 
00-681 Warszawa
+ 48 22 625 49 43
+ 48 504 015 120
http://klinikaessence.pl

logo Essence

Essence_5

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ