PODZIEL SIĘ
Produkty Cebelia

O tym, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacja skóry po zabiegach z zakresu medycyny estetycznej (zwłaszcza graniczącej z chirurgią plastyczną), z pewnością wiedzą specjaliści, pacjenci i producenci kosmetyków marki Cebelia. Ci ostatni opracowali specjalne receptury oraz procedury przed- i pozabiegowe, dzięki którym pielęgnacja podrażnionej skóry staje się łatwiejsza. Oto propozycje kosmetyków dostosowanych do potrzeb skóry po najpopularniejszych zabiegach.

Mezoterapia, karboksyterapia, iniekcje (np. kwasu hialuronowego)

3 dni przed zabiegiem warto rozpocząć stosowanie Balsamu L.C.E., przygotowującego skórę do jej nakłuwania. Kosmetyk jest całkowicie bezpieczny – warto użyć go również bezpośrednio po zabiegu i kontynuować stosowanie rano i wieczorem, aż do zniknięcia skutków ubocznych. Specjalnie dobrane składniki preparatu przyspieszą wchłanianie siniaków, zmniejszą opuchliznę i przyspieszą gojenie punktów wkłucia.
Do korygowania zaczerwienień i zasinień polecamy korektor L.C.E. Regard. Jego lecznicza formuła wspomaga regenerację pozabiegową, przeciwdziała objawom starzenia i ożywia spojrzenie. Po zabliźnieniu ran, w utrzymaniu i przedłużeniu efektów pomoże Intensive Anti-Aging o przeciwstarzeniowym działaniu, lub nawilżający Comfort Cream.

Peelingi chemiczne

Głębokie i średnie peelingi chemiczne stosuje się w celu odmłodzenia i wyrównania kolorytu skóry. Ponieważ ich działanie opiera się na złuszczaniu naskórka, powodują przegrzanie i delikatne poparzenie. Objawy te załagodzi Extreme Care, który chłodzi podrażnioną skórę, intensywnie koi i regeneruje. L.C.E. Regard wyrówna koloryt i zamaskuje niedoskonałości widoczne w procesie gojenia. Krem Reinforced Depigmenting pomoże przywrócić jednolity koloryt skóry i zredukować nieprawidłowości związane z pigmentacją, a także zapobiegnie powstawaniu nowych przebarwień.

IPL

Intensywne światło pulsacyjne wykorzystywane jest na wielu płaszczyznach, toteż zestaw zalecanych kosmetyków zmienia się w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać. Kojące mleczko do ciała Soothing Milk sprawdzi się po depilacji mniej wrażliwych miejsc (nogi, ręce, plecy). Te delikatne, jak pachy, bikini czy brwi, wymagają intensywniejszej regeneracji, którą zapewnia Extreme Care.
Po 5-7 dniach od zabiegów przeciwstarzeniowych do codziennej pielęgnacji warto wprowadzić krem Intensive Anti-Aging, który wpłynie na zwiększenie i przedłużenie trwania końcowego efektu. Do kuracji na przebarwienia zalecamy włączenie preparatu Reinforced Depigmenting, regulujący poziom melaniny w skórze.

Lista zabiegów, po których można stosować kosmetyki Cebelia jest właściwie nieograniczona. Po liposukcji zaleca się stosowanie Soothing Milk redukującego swędzenie pod ubraniem uciskowym, gojenie nosa po rhinoplastyce wspomoże L.C.E. Balm, a Extreme Care ukoi skórę po zabiegach z wykorzystaniem lasera.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ