PODZIEL SIĘ
Bristol Art & Spa

Gala Finałowa  IX edycji konkursu SPA Prestige Awards odbyła się 31 marca 2015 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie, podczas której  Bristol**** Art & SPA Sanatorium został wybrany najlepszym boutique SPA w Polsce.

Konkurs ma na celu wyłonienie najlepszych obiektów SPA & WELLNESS w Polsce. W tegorocznej edycji padł rekord, oddano 35 tysięcy głosów.

Boutique hotel to taki designerski, przytulny, kameralny, gdzie gość czuje się jak w domu. To cenna nagroda bo przyznana przez Klienta – mówi właścicielka obiektu Dorota Tworek.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium ma w ofercie zabiegi na bazie kosmetyków Fontia, których głównym składnikiem jest siarka, zwana inaczej „pierwiastkiem piękności”, algi, masło shea oraz unikalna kompozycja naturalnych olejów roślinnych. Siarka odgrywa istotną rolę w procesie hamującym starzenie się skóry. Świat marki tworzą doskonałej jakości: peeling do ciała, maska, masło i krem do rąk. Flagowym zabiegiem w SPA obiektu jest „Zabieg Fontia na całe ciało” – przeznaczony dla skóry zmęczonej, suchej, pozbawionej jędrności i elastyczności, dotkniętej cellulitem.

Część SPA to pięć gabinetów zabiegowych utrzymanych w stonowanej i przytulnej kolorystyce, w których wykonuje się indywidualnie dobrane zabiegi na twarz i całe ciało. Gabinety wyposażone są w specjalistyczną aparaturę tj.  Reaction, Dx Twin, czy Intraceuticals umożliwiającą modelowanie sylwetki oraz odmładzanie skóry.

Bristol**** Art & SPA Sanatorium realizuje holistyczną ideę piękna, czyli całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha.

W tym 4-gwiazdkowym kompleksie znajdziecie 71 pokoje i 42 gabinety zabiegowe. Goście do swojej dyspozycji mają, poza basenem i saunami, kawiarnię, restaurację, winiarnię, Boutique Cafe a także salon kominkowy z biblioteką. Dla zmotoryzowanych gości jest parking.

Wśród ponad 150 gości obecnych na gali SPA Prestige Awards byli przedstawiciele branży hotelarskiej, media i gwiazdy – m.in. Dorota Gardias, Monika Mrozowska, Magdalena Waligórska, Elżbieta Jędrzejewska, Olga Bończyk. Galę poprowadziła aktorka Joanna Kurowska.

1 sza nagroda najlepsze boutique SPA w Polsce

 

Sanatorium Bristol

Sanatorium Bristol

Sanatorium Bristol