PODZIEL SIĘ
Black Friday

Z jakich zniżek na zabiegi warto teraz skorzystać? Polecamy najlepsze oferty Black Friday w wybranych gabinetach medycyny estetycznej. 

Klinika Strzałkowski, Warszawa

70% zniżki na wszystkie zabiegi laserem frakcyjnym CO2, co oznacza, że za zabieg na jeden obszar (np. na twarz) zapłacisz tylko 450 zł zamiast 1500 zł!
Szczegóły: www.klinikastrzalkowski.pl

Kliniki Dr Beata Dethloff, Warszawa

Mezoterapia igłowa oraz wypełniacz kwasu hialuronowego Neauvia (1 ampułka) – w cenie 1700 zł zamiast 2550 zł!
Szczegóły: www.drbeatadethloff.pl

Klinika Miracki, Warszawa

W tym roku klinika oferuje niesamowicie bogatą ofertę zniżek nawet do 97% na różne zabiegi, np. depilacji laserowej czy usuwania tatuażu.
Szczegóły: www.klinikamiracki.pl

Estell, Warszawa

Zaniżki do 50% na zabiegi medycyny estetycznej, kosmetologiczne i z użyciem sprzętów hi-tech, np. 30% zniżki na botoks, 50% zniżki na thermolifting Zaffiro, 30% zniżki na mezoterapię.
Szczegóły na: www.estell.pl

Klinika La Perla

Zniżka 50% na zabiegi z nićmi liftingującymi, a także nowości: Thermologie, Adipologie, BioLift, SmartSonic, Meso Deluxe i Rich Booster.
Szczegóły: www.klinikalaperla.pl

Spire Clinic laser & beauty, Warszawa

Zniżki do 70% na zabiegi laserowe oraz do 50% na zabiegi modelowania sylwetki z wykorzystaniem najnowszych urządzeń hi-tech i zabiegi medycyny estetycznej. Przykładowo za serię 10 zabiegów endermologii zapłacisz 2000 z zamiast 3400 zł i dostaniesz jeszcze 2 zabiegi gratis!
Więcej: www.spireclinic.pl

Klinika Dr Witwicki, Warszawa

Zniżka 50% na depilację laserową Vectus!
Szczegóły: www.drwitwicki.pl 

Afrodyta Expert of Beauty, Warszawa

50% rabatu na endermologię w pakietach zabiegowych, 40% na epilację laserową, 30% na thermolifting Zaffiro, fotoodmładzanie i zabiegi laserowe oraz wiele innych!
Szczegóły: www.afrodytasalon.pl

Medical Clinic Podhale, Waksmund k. Nowego Targu

50% promocji na wszystkie zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej!
Szczegóły: www.medicalclinic.pl

Medicus Self, Wrocław

Z okazji Black Friday zniżka na czarny peeling węglowy bez lasera V Carbon – w cenie 200 zł zamiast 250 zł.
Szczegóły: www.medicusself.pl

Klinika Bellamed, Elbląg

Wiele ciekawych ofert, np. 2 zabiegi epilacji laserowej Vectus w cenie jednego albo pakiet 3 mezoterapii mikroigłowych w cenie 750 zł zamiast 900 + serum!
Szczegóły: www.bellamed.pl

Klinika Dr Kubik, Gdynia

Osocze bogatopłytkowe Magellan w cenie 2000 zł za jedną okolicę + dodatkowo fototerapia LED i Silk Body Brilliant serum marki Neauvia (o wartości 350 zł) w prezencie. O połowę tańsze też będą kosmeceutyki Neauvia, które można kupić w klinice.
Szczegóły: www.drkubik.pl

Klinika Zawodny, Szczecin

50% zniżki na zabiegi z wykorzystaniem urządzeń Pelleve, Zaffiro, Quantum, Thunder, Vectus lub Alma Harmony z głowicą iPixel!
Szczegóły: www.klinikazawodny.pl

 

 

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.