PODZIEL SIĘ
Naturalna cera

Teraz w trendzie jest naturalność! Coraz więcej osób poszukuje naturalnych metod poprawy wyglądu bez sztucznych przerysowanych efektów. Idealną propozycją dla nich jest zabieg osocza bogatopłytkowego Regeneris.

W naszym osoczu (a więc w części krwi wykorzystywanej do zabiegu Regeneris) znajdują się płytki krwi, naturalne witaminy(A, D, E, K), mikroelementy, hormony, a więc idealnie skomponowany koktajl do mezoterapii. 
Takiej, naturalnej i idealnie zbilansowanej receptury koktajlu nie jest w stanie skomponować żadne laboratorium na świecie!

Skuteczność tego koktajlu zależy jednak od sposobu jego pobrania i odwirowania. Naukowcy i biotechnolodzy ze szwajcarskiego Laboratorium RegenLab stworzyli i opatentowali technologię pozyskiwania czynników wzrostu w wysokim stężeniu – optymalnym dla uzyskania widocznego efektu odmłodzenia skóry i uruchomienia w niej procesów regeneracyjnych (dowiedziono, że nie przynosi ich zarówno zbyt małe, jak i zbyt duże stężenie!).

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Zawsze – naturalnych! Regeneris nie ma właściwości wypełniających, jak kwas hialuronowy, a efekt odmłodzenia jest skutkiem pobudzenia naturalnych procesów regeneracji i odbudowy kolagenu w skórze. To dlatego też na pełen rezultat będzie trzeba poczekać ok. 6 miesięcy – wtedy skóra zyska drugą młodość od środka. Regeneris może być stosowany na następujące obszary:

Twarz i dekolt – redukcja drobnych i głębokich zmarszczek, zmniejszenie cieni pod oczami, poprawia napięcia i elastyczności skóry, także wspomagająco w leczeniu blizn i śladów po trądziku.

efekty RegenerisSkóra głowy – zabieg poprawia funkcjonowanie cebulek włosowych, hamując nadmierne wypadanie włosów i stymulując odrastanie nowych – zdrowych i gęstych.

efekty RegenerisGrzbiety dłoni – Regeneris polecany jest osobom, których dłonie są zniszczone, a skóra wiotka, cienka, żylasta.
 Poprawia jakość skóry, jej grubość, odżywia, nawilża, stymuluje, pobudza fibroblastry do wytwarzania nowego kolagenu. Dzięki czemu dłonie są silnie zregenerowane, odmłodzone.

wskazania do zabiegu Regeneris

Regeneris

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.