PODZIEL SIĘ
Exilis Elite

Dzięki urządzeniu Exilis możemy już nie tylko zredukować tkankę tłuszczową w ciele i przemodelować sylwetkę, ale także odmłodzić skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Bezoperacyjny lifting twarzy Exilis Elite jest innowacyjną metodą wykazującą spektakularne efekty w stymulacji regeneracji skóry twarzy, szyi, dekoltu i biustu oraz w przywracaniu twarzy jej pierwotnego owalu. Przy użyciu tego urządzenia uzyskujemy rezultaty porównywalne i w pełni konkurencyjne dla inwazyjnych zabiegów odmładzających takich jak: operacyjny lifting, liposukcja czy lipoliza. Redukcja ilości i głębokości zmarszczek, zmniejszenie depozytów tkanki tłuszczowej na twarzy i podbródku oraz wygładzenie i ujędrnienie skóry – to efekty widoczne gołym okiem już po jednorazowym zabiegu! Tak szeroki wachlarz rezultatów jest możliwy do uzyskania dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii CRT (Collagen Refill Technology).

Urządzenie Exilis Elite to przełom w nowoczesnej medycynie estetycznej. Najnowsza, ulepszona głowica daje możliwość przeprowadzania zabiegów na dwukrotnie wyższych parametrach, dzięki czemu efekty uzyskiwane są szybciej i na dłużej! Exilis Elite stanowi połączenie dwóch terapii – ultradźwięków i radiofrekwencji. Użyta technologia CTR opiera się na zjawisku denaturacji włókien kolagenowych, prowadzącym do skrócenia ich długości (który to proces nazywany jest remodelingiem kolagenu), a efekt ten jest uzyskiwany właśnie poprzez wydajny proces będący sumarycznym wynikiem działania wymienionych dwóch rodzajów energii. Niemalże natychmiastowo stymulowana jest produkcja nowego kolagenu, skutkująca poprawą elastyczności, napięcia i jędrności skóry. Exilis Elite jest urządzeniem medycznym, posiadającym certyfikat jakości i bezpieczeństwa FDA. Jego skuteczność i stuprocentowe bezpieczeństwo zostały potwierdzone przez szereg badań laboratoryjnych i klinicznych.

Zabieg bezoperacyjnego liftingu Exilis Elite jest całkowicie bezbolesny. Poprawa wyglądu skóry i owalu twarzy widoczna jest już po pierwszym zabiegu jednak w celu uzyskania pełnych rezultatów zaleca się przeprowadzenie serii 4-6 zabiegów. Po zakończonej serii zabiegowej twarz i szyja wyglądają młodziej bez konieczności używania skalpela, na długi czas. Procedura przeprowadzona na piersiach sprawia natomiast, że stają się jędrniejsze i mniejsze. Należy zaznaczyć, że Exilis Elite jest jedynym dostępnym nieinwazyjnym zabiegiem redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy i podbródka.

Wskazania do wykonania zabiegu Exilis Elite :

 • utrata jędrności i wyraźne zwiotczenie skóry twarzy, szyi i piersi,
 • zmarszczki,
 • rozstępy,
 • blizny,
 • nagromadzenia tkanki tłuszczowej w okolicy twarzy i podbródka.

Efekty po wykonaniu zabiegu Exilis Elite :

 •  długotrwały efekt bezoperacyjnego liftingu twarzy (w szczególności okolicy ust, czoła, podbródka i szyi),
 • poprawa owalu twarzy,
 • redukcja głębokości i ilości zmarszczek, wygładzenie, odmłodzenie skóry,
 • redukcja ilości tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka i innych miejscach poddawanych zabiegowi,
 • ujędrnienie, poprawa struktury i napięcia skóry,
 • ujędrnienie z zmniejszenie piersi.

Cena: od 600 zł, Gdzie: Wileńska Clinic www.wilenskaclinic.pl