PODZIEL SIĘ
Beauty Capsule

Beauty Capsule to innowacyjna maseczka do samodzielnego przygotowania (koreański patent)! Ma formę hydrożelowego płatu o intensywnym działaniu odżywczym, nawilżającym i rozświetlającym. Ale możesz też zindywidualizować jej działanie, jeszcze przed zastygnięciem dodając do niej dowolny składnik pielęgnacyjny, np. witaminę C, kwas hialuronowy, ekstrakty roślinne, złoto, oleje, a nawet… truskawki, cytrynę, kiwi czy inne skarby natury. Możesz też połączyć ją z ulubionym kosmetykiem, np. serum.

Tylko teraz kupisz Beauty Capsule w wyjątkowej cenie: 129 zł (zamiast 399 zł).

W zestawie znajdują się:

  • kapsuła – proste w obsłudze urządzenie do mieszania składników maseczki (wielokrotnego użytku),
  • tacki – w których zastyga maseczka (4 formy: na całą twarz, pod oczy, na szyję i na nos),
  • 20 tabletek – które po wymieszaniu z wodą tworzą hydrożelowe maseczki bogate w składniki odżywcze eco&bio (w tym kwas hialuronowy, kolagen, witaminy), bez konserwantów ani chemikaliów. Każda maseczka może też być inna, w zależności od tego, jaki dodatek do niej włożysz:-)

Uwaga! Podając przy zakupie kod: +10maseczek dodatkowo otrzymasz 10 tabletek, czyli w sumie 30 maseczek!

KUP TERAZ

Jak działa Beauty Capsule?

To bardzo proste – wystarczy 5 minut, aby przygotować samodzielnie zindywidualizowaną maseczkę hydrożelową. Poniżej instrukcja:

Beauty Capsule instrukcja

Dodatkowo możesz zindywidualizować działanie maseczki poprzez dodanie do niej innych składników:

  • ulubionego serum do twarzy (Beauty Capsule może być nośnikiem dla innych kosmetyków),
  • świeżych owoców, np. truskawek bogatych w naturalny kwas salicylowy (lekkie złuszczanie) i witaminę C (antyoksydacja, rozjaśnienie i odmłodzenie skóry),
  • składników aktywnych, np. witaminy E, witaminy C, retinolu, złota itp.,
  • ekstraktów i olejów roślinnych, np. oleju arganowego o działaniu odżywczym.

Poeksperymentuj – możesz stworzyć własne „przepisy” na idealną maseczkę:-) Po zastygnięciu maskę trzymamy ok. 15 minut na skórze (płaty dobrze przylegają, nie odpadają) – specjalne tacki pozwalają też stworzyć oddzielne maseczki na okolicę oczu, nos i szyję. Efekty zobaczysz od razu – skóra jest odżywiona, zregenerowana, rozświetlona, nawilżona, gładka!

Zapraszamy do zakupów! Nie zapomnij podać kodu: +10maseczek, aby dostać dodatkowe 10 tabletek w zestawie.

Beauty Capsule

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.