PODZIEL SIĘ
kongres i targi LNE

Wielki jubileusz branży beauty!
40. Kongres i Targi LNE

Udział w Kongresie i Targach LNE to szansa na rozwój własnego biznesu i najlepsza okazja, by trzymać rękę na pulsie w dynamicznie zmieniającej się branży beauty. Jesienna edycja wydarzenia będzie wyjątkowa – już 9-10 listopada będziemy wspólnie świętować piękny jubileusz – 40. edycję Kongresu i Targów LNE!

W trakcie kongresowego weekendu cała branża beauty spotyka się w jednym miejscu, by rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed profesjonalistami, dzielić się wiedzą i doświadczeniem oraz poznawać nadchodzące trendy.
 Dynamiczny rozwój branży to także nieustanne zmiany w zakresie tematycznym i formule kongresu. Tej jesieni wprowadzamy wiele inspirujących nowości! Nowe formuły sesji stawiają w 100% na praktykę gabinetową i biznesową, dzięki czemu poznasz gotowe rozwiązania, które z łatwością wdrożysz do codziennej pracy zaraz po Kongresie!

Programy Kongresów i Targów LNE niezmiennie dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań dynamicznie zmieniającej się branży. Podczas jubileuszowej edycji wydarzenia odbędą się następujące sesje:

  • główna: advanced beauty med & science, praktyka własna, trend reports
  • biznes i rozwój osobisty
  • medical beauty: fokus na praktykę (limitowana liczba karnetów z dostępem do sesji medical beauty – 300 miejsc) – nowa formuła!
  • podologia: rentowny gabinet – nowa formuła!
  • stylizacja: nails & lashes – nowość!
  • stylizacja: make-up
  • edu: specjalizacja i start w biznesie – nowość!
  • makijaż permanentny
  • trychologia estetyczna
  • kosmetologia w praktyce: premierowe zabiegi

W programie nie zabraknie też popularnych warsztatów masterclass z zakresu biznesu, makijażu oraz medical beauty.

Szczegóły kongresowego programu sprawdzisz tu: https://kongres.lne.pl/artykul/program-40-short

Część wystawiennicza Kongresu i Targów LNE to ponad 230 wystawców – najlepsze polskie i światowe firmy z branży beauty. Odwiedzający targi mogą zapoznać się z ofertą ponad 600 marek, które znajdą na stoiskach w dwóch halach targowych.

Śledź kanały komunikacyjne LNE i bądź na bieżąco:


www.lne.pl

www.kongres.lne.pl
www.facebook.com/LNEpolska/
www.instagram.com/lne_polska/

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.