PODZIEL SIĘ
LNE 2019

Już 30-31 marca 2019 w Expo Kraków odbędzie się 39. Międzynarodowy Kongres i Targi Kosmetologiczne LNE! To kultowe już wydarzenie w branży beauty z każdą edycją dynamicznie się rozwija, by zaspokoić oczekiwania wymagających profesjonalistów.

Dziś branża beauty stoi w obliczu nowych wyzwań i rozwija się dynamicznie w wielu równoległych kierunkach, a jednocześnie profesjonaliści są żądni wyspecjalizowanej i pogłębionej wiedzy. Co na to LNE? Staramy się nadążać za tymi oczekiwaniami, ba – nawet o krok je wyprzedzać!
Wiosenna edycja wydarzenia niesie ze sobą powiew świeżości – pojawi się wiele nowości w formule i programie imprezy. Jedno pozostaje niezmienne – Kongresy i Targi LNE są wydarzeniem obowiązkowym dla profesjonalistów branży beauty poszukujących eksperckiej wiedzy na najwyższym poziomie.

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE odbędą się następujące sesje edukacyjne:

  • Główna (kosmetologia & healthy aging)
  • Nowość: sesja Medical Beauty (ograniczona liczba karnetów z dostępem do sesji – 300 miejsc)
  • Biznes i komunikacja
  • Masaż
  • Makijaż Permanentny
  • Nails
  • Make-Up
  • Kosmetologia w praktyce – pokazy firmowe

Nowość: Workshopy – 100% praktyki


Jedną z nowości 39. Kongresu i Targów LNE są praktyczne workshopy w kameralnych grupach. Co wyróżnia te warsztaty? 100% praktyki, międzynarodowi eksperci i unikalna formuła „jak ja to robię?”
.

Zakres tematyczny: biznes – social media – masaż – make-up – kosmetologia – trychologia – nails

Otwarta scena nails i make-up

Podczas 39. Kongresu i Targów LNE powstanie nowa, otwarta scena pokazowa, na której odbędą się pokazy w sesjach Nails (sobota) i Make-up (niedziela). Dostęp do sesji Nails i Make-up zapewnia zarówno karnet, jak i bilet.

Szczegóły programu i zakup biletów/karnetów na www.lne.pl i www.kongres.lne.pl

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.