25 lat Thalgo w Polsce

671
0
PODZIEL SIĘ

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystym jubileuszu 25-lecia firmy Thalgo Poland, który odbył się 23 września 2019 roku w luksusowym hotelu Grand Lubicz w Ustce.

Thalgo PolandPodczas tego wydarzenia miała miejsce premiera nowej linii kosmeceutyków Peeling Marine, pokaz nowych zabiegów oraz panele ekspertów motywacyjnych. Zwieńczeniem spotkania była uroczysta gala połączona z wręczeniem statuetek oraz dyplomów dla klientów związanych z firmą Thalgo od ponad 20 lat! Kolacja z klientami i szalona zabawa trwały aż do rana. Prezes Thalgo Poland, Urszula Patrzała, wprowadzając do Polski markę 25 lat temu, dokonała też prawdziwej rewolucji w kosmetyce lat 90. To Thalgo zawdzięczamy rytuały na ciało, profesjonalne szkolenia, nowy standard obsługi klienta. Urszula Patrzała dokonała wtedy rewolucji także w życiu swoim i swojej rodziny – decydując się na powrót do Polski po wielu latach spędzonych w Australii. Posłuchajcie na filmiku jej inspirującej opowieści.

Podczas spotkania zaprezentowano nowy zabieg Thalgo i nową gamę kosmeceutyków – Peeling Marine. To pierwsza linia morskich kosmeceutyków do pielęgnacji skóry z kwasami pochodzącymi z procesu fermentacji mikronizowanych alg oraz bardzo skuteczny, intensywny zabieg z pogranicza medycyny estetycznej, dzięki któremu można skorygować nawet najbardziej poważne niedoskonałości i nieprawidłowości skóry oraz zwalczyć oznaki upływającego czasu, przywracając jej młodzieńczy wygląd i piękny koloryt. Oprócz działania odnawiającego naskórek, zabieg zapewnia skuteczną regenerację, odmłodzenie i wygładzenie skóry. Stopniowe, indywidualne podejście pomaga sprostać potrzebom każdego rodzaju skóry, zapewniając regenerację i odnowę we wszystkich jej warstwach. Sercem gamy jest wyjątkowa Micro-Peeling Water Essence – mikropeelingująca wodna esencja, która delikatnie usuwa martwe komórki, stymulując jednocześnie odnowę komórkową.

 

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od 20 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.