PODZIEL SIĘ
Zaffiro, Instytut Santhiya

Zabiegi: Termolifing Zaffiro
Gdzie: SANTHIYA INSTYTUT PIĘKNEGO CIAŁA 
Testowała: Agnieszka K.

O problemie:

Moim głównym problemem jest utrata jędrności skóry i po prostu luźna skóra, która pozostała po ciąży.

O zabiegu:

Zabieg poprzedzony był konsultacją, podczas której Pani Ula wyczerpująco opowiedziała o zabiegu, jak i o procedurze jego wykonywania.

Przed zabiegiem wypełniłam kartę klienta, tak aby wykluczyć przeciwwskazania i upewnić się że mogę wykonać zabieg Zaffiro. Pani kosmetolog opowiedziała o odczuciach, które mogą towarzyszyć mi podczas zabiegu. Na mój brzuch został nałożony specjalny żel chodzący, który minimalizował odczucia cieplne. Sam zabieg trwał około godziny i okazał się być bezbolesny.

Po zabiegu:

Skóra bezpośrednio po zabiegu wyglądała bardzo dobrze, gdzieniegdzie widać było delikatne zaczerwienienie, które po krótkim czasie ustąpiło. Zalecono mi także standardową pielęgnację preparatami wzbogaconymi witaminą C.

Efekty:

Odniosłam wrażenie, że po zabiegu skóra była nieco lepiej napięta. Pani kosmetolog opowiedziała szczegółowo o procesie przebudowy włókien kolagenowych. Co prawda na ostateczny efekt zabiegowy potrzeba czasu, ale ja już się czuję lepiej.

Zabieg poleciłabym wszystkim osobom borykającym się z problemem braku jędrności skóry, spowodowanej wiekiem jak i utratą kilogramów.

O salonie:

Salon odebrałam bardzo pozytywnie, piękne, sterylne wnętrze, przemiła obsługa. Od samego wejścia czułam się otoczona opieką. Z pewnością tam wrócę.

Santhiya Instytut Pięknego CiałaSanthiya-logo
ul. Sarmacka 17 lokal 119
Warszawa (Wilanów)
tel. 22 651 67 01 oraz 503 738 364
www.santhiya.pl

Santhiya2