PODZIEL SIĘ
Exclusive Dental Studio

15 września odbyła się uroczystość rocznicowa kliniki Exclusive Dental Studio w Poznaniu. Świętowanie rozpoczęło się punktualnie o godzinie 21, w samym sercu Starego Rynku w Poznaniu, w Punkcie Spornym. Swoją obecnością imprezę zaszczyciło około 200 znakomitych gości ze świata mediów, stomatologii, oraz biznesu. Niektórzy Pacjenci przyjaźnią się z kliniką od całej dekady, a inni polubili ją całkiem niedawno.

Przykładem takiego wspaniałego Pacjenta jest Bartek Jędrzejak, który regularnie odwiedza Exclusive Dental Studio. Przez 4 dni klinika świętowała również wspólnie 10. urodziny podczas 10. edycji Klubu Starego Browaru, gdzie byliśmy Partnerem wydarzenia. 4 osoby wylosowały podczas 4 wieczorów nagrodę w postaci konsultacji stomatologicznej, wraz z zaprojektowaniem idealnie naturalnego uśmiechu metodą dostępną wyłącznie w Exclusive Dental Studio.

Agnieszka Kulik, Bartek Jędrzejak, Kamil Szewczyk

Noc z 15 na 16 września zapamiętamy dzięki pysznemu jedzeniu z Punktu Spornego, muzyce dopieszczonej brzmieniem saksofonu Rafała Jędrucha, czasowi osłodzonemu francuskimi pysznościami z Jay Cake, fit specjałom od Jaglana oraz nieskazitelnym bezom od Cukiernia Bezowa Beza. Agnieszka Kulik wystąpiła w sukni zaprojektowanej specjalnie na tę okazję przez doskonale znany duet Hector&Karger oraz biżuterii Orska. Zdjęcia wykonał Kamil Hadyński, a relację video z wieczoru przygotował Bart Fórman / Mormedia.

Exclusive Dental Studio to klinika dentystyczna, która już od 10 lat przywraca pacjentom zdrowie, piękny uśmiech i wiarę w siebie. Doktor Agnieszka Kulik od początku miała wizję tego gabinetu i konsekwentnie dążyła do stworzenia miejsca innego niż wszystkie. Wspólnie z Kamilem Szewczykiem zgromadzili zespół najlepszych specjalistów oraz najnowszy sprzęt stomatologiczny, aby holistyczne leczenie pacjentów przebiegało kompleksowo i komfortowo. Dzisiaj Exclusive Dental Studio to dobrze znane i chętnie odwiedzane miejsce, nie tylko ze względu na wspaniały zespół specjalistów, ale również na niezwykłą atmosferę, jaką założyciele stworzyli. Nawet przed tymi najbardziej wyczekanymi wizytami Pacjenci przychodzą wcześniej, aby chwilę odsapnąć na wygodnych kanapach, poczytać magazyny albo dobrą książkę i napić się czegoś ciepłego.

Jako jedna z niewielu na świecie, klinika Exclusive Dental Studio dysponuje biblioteką uśmiechów zeskanowanych z natury, dzięki czemu nasi Pacjenci wyglądają pięknie i naturalnie. Powstała tutaj również szkoła Exclusive Dental Academy, gdzie stomatolodzy z całego świata mogą rozwijać swoje umiejętności i poszerzać wiedzę. Klinika ma na koncie liczne metamorfozy oraz poyztywne opinie i polecenia pacjentów, a także wsparcie specjalistów z dziedziny stomatologii z całego świata.

 

PODZIEL SIĘ
Anna Kondratowicz
O urodzie piszę od ponad 15 lat (byłam wicenaczelną magazynu URODA, pisałam dla dwutygodnika VIVA!, prowadzę wydania specjalne PARTY Medycyna Estetyczna). WirtualnaKlinika.pl to portal dla takich kobiet jak ja sama – zainteresowanych profesjonalnymi metodami poprawy wyglądu, które szukają rzetelnych informacji na ich temat i nie chcą ulegać ani modom, ani mitom związanym z tą dziedziną. I traktują zabiegi jako sposób na naturalne podkreślenie urody, a nie jej „przerobienie”. Jestem też współzałożycielką i redaktor naczelną portalu www.iBeauty.pl. Można się ze mną skontaktować mailowo: redakcja@wirtualnaklinika.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ